Eliz Kule Ankara Emlak Projesi


Ankara’nın gözbebeği Keçiören’de hayata geçirilen başarılı projelerden bir tanesi de Eliz Kule Ankara Emlak Projesi olarak karşımıza çıkıyor. Projenin yapım ve sorumluklarını üstlenen Oran Dağıtım A.Ş özellikle Ovacık mevkiinde konumlanacak olan ve son derece şık tasarlanan emlak projesinin hem Ankara için hem de Ankara sakinleri için büyük fırsatlar sunduğunu vurguluyor.

Eliz Kule Ankara Emlak Projesi’nin Detayları

Biri 32 diğeri de 27 kattan oluşan Eliz Kule Ankara Emlak Projesi toplamda 102 konutu içerisinde barındırıyor. Konutların dışında 27 adet de iş yeri bulunan başarılı projede tasarlanan evlerin metrekareleri de oldukça büyük. Tam olarak konforu üst seviyelerde tutulmuş bir yaşam alanının planlandığı bu emlak projesinde iki kule arasında “Yaşam Sokağı” bulunuyor. Kuleleri çevreleyen alanlarında son derece verimli kullanılmasının amaçlandığı proje kapsamında yeşil alanlar, oyun parkları, teraslar, açık ve kapalı otopark sistemleri, fitness hizmetleri ve kameralı güvenlik sistemleri dışında 7/24 güvenlik önlemi gibi düzenlemeler yapılıyor.

Eliz Kule Ankara Emlak Projesi’nin Konut Özellikleri

Konforu bir yaşam biçimi haline dönüştürmeye çalışan Eliz Kule Ankara Emlak Projesi kapsamında hazırlanan daireler 4+1 ve 5+1 dairelerden oluşuyor. Toplamda 102 konutu kapsayan projenin 4+1 daireleri 231 m2 iken 5+1 daireler 264 m2’den oluşuyor. Lüks bir yaşam tarzı ile hayatınıza devam edebileceğiniz bu dairelerin konumlandırılmasında izlenen yol;

  • 4+1 daireler her katta 2 adet
  • 5+1 daireler için bir kulenin son 7 katı ve diğer kulenin de son 9 katı tek daireye ayrılarak tamamlandı.

Tüm dairelerin aynı yaşam kalitesinde olması için yürütülen çalışmalarda dairelerin balkon ve kış bahçeleri de ihmal edilmedi. Genel olarak dairelerde sunulan hizmetlere bakacak olursak akıllı ev sistemine sahip olması ilk sırayı alırken devamında ısı pay ölçer, ankastre beyaz eşya, çamaşır odası ve balkon şeklinde tamamlandı.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir