Vivendi Ankara Emlak Projesi


Modern mimari ve doğal yaşam ilkesini benimseyen, bilimsel olanakların hepsini yapılarında kullanan, benzersiz projelere imza atan İMY Yapı tarafından inşa edilen butik site Vivendi Ankara Emlak Projesi 4.800 metrekare arsa üzerine kurulmuştur. A ve B Blok olmak üzere iki bloktan oluşan Vivendi Ankara’da 24 adet konut bulunmaktadır. Bu konutlarda 18 adedi 4+1, 3 adet bahçe dubleks ve 3 adet çatı dubleks bulunmaktadır. Dairelerin metrekareleri 199 metrekare ile 280 metrekare arasında değişmektedir.

Huzura Açılan Kapı Vivendi Ankara

Alacaatlı’nın en bilinen bölgesi Park Caddesi üzerinde kurulan Vivendi Ankara Emlak Projesi şehir hayatına yürüme mesafesinde olmasına rağmen huzurunuzu koruyacak bir alana inşa edildi. Açık-kapalı otoparklar, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, dairelere özel depo alanları ve akıllı ev sistemi ile en üst kalite işçilik kullanılarak sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için yapılmıştır. Çayyolu manzarası ile bütünleşen Vivendi Ankara Emlak Projesi kalabalıktan uzak sevdiklerinizle huzurlu alanlarda yaşamanız için tasarlandı.

Teknoloji ve Doğanın Buluşma Noktası Vivendi Ankara

Mimari projesi, detaylara verilen önem, kaliteli işçilik ve malzeme seçimleri ile apartman hayatını yeniden yorumlayan Vivendi Ankara Emlak Projesi sizin için her ayrıntıyı düşünmüş. 24 saat güvenlik sistemi, geniş oyun ve peyzaj alanları, tam beslemeli jeneratör sistemi, açık ve kapalı otoparkları, daireye özel depo alanları, merkezi ısıtma sistem ve Bticino My Home akıllı ev sistemi özellikleri ile bir evden çok daha fazlasını sunmaktadır. Butik site anlayışı üzerine yapılan Vivendi Ankara şehrin en prestijli mekanlarına yürüme mesafesinde bulunurken caddeden 25 metrelik yeşil alan ile ayrılarak caddenin gürültüsünden uzak kalmayı başarmıştır. Güvenliğiniz ve sizin için doğada bir yuva tasarlandı.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir