Astim Metro Life Ankara Emlak Projesi


Ankara’nın en güzel ve en merkezi yerlerinden birine konumlanmış olan Astim Metro Life Ankara Emlak Projesi lüks dairleri ve sosyal alanlarıyla hem sizin hem de ailenizin severek oturabileceği daireler sunuyor. Günlük yorgunluğunuzu ve stresinizi bu sakin, sessiz ve doğayla iç içe evlerden birinde geçirirken aynı zamanda çocuklarınızın da oynayıp sosyalleşebileceği alanlarda zaman geçirebilirsiniz.

Konvansiyonel Sistemli Evler Ve Geniş Daireler

Yüksek derecede ses ve ısı izolasyonu sağlayan Astim Metro Life Ankara Emlak Projesi, şehrin gürültüsünden uzakta huzurlu bir yaşam sürebilmeniz için tasarlanmıştır. Şık mimarisi ve modern çizgileriyle günlük hayatınızın stresinden arınabileceğiniz, her alanda size yardımcı olacak daireler sadece 329 bin lirayla başlayan fiyatlarla. 3+1 ve 4+1 daire imkanlarının yanı sıra ebeveyn banyolu, giyinme odası ve 1. sınıf armatür yapısıyla hayatınızı kolaylaştırmaya devam edecektir. İç dizaynı, ışıklandırma ve manzarasıyla evinizi çok seveceksiniz.

Sosyalleşme Alanları Ve Merkezi Lokasyon

Evinizin sıcacık ve sessiz kalmasının yanı sıra çocuklarınızın ve sizin de sosyalleşebileceğiniz tesisler, eğitim alanlarına yakınlıkla  Astim Metro Life Ankara Emlak Projesi hayatınızı kolaylaştırsın. Çocuk oyun kulüpleri, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahalarının yanı sıra yetişkinler için fitness salonu imkanları da sunmaktadır. Hem spor, hem eğlence hem de huzur arıyorsanız, Astim Ankara evleri sizin ve ailenizin hayalindeki muhteşem evlerden biri olabilir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir