Beylikdüzü AKS Focus İstanbul Emlak Projesi


Doğalgaz ve benzer enerji kullanmadan sadece hava ısıtma ve soğutma teknolojisi olan Fan Coil sistemi ile Türkiye’de tek olan Beylikdüzü AKS Focus İstanbul Emlak Projesi ısınmak ve daireyi soğutmak için harcanan masrafı sıfırlıyor. 15 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu proje %25 prim garantisi sunuyor, Geleceğe Fokuslanın sloganı ile yoluna devam eden sektörün öncü firmaları arasında yerini alan, güven ve konforun adresi AKS Grup tarafından hayata geçirilen Beylikdüzü projesi değeri her geçen gün artan kentte ayrıcalıkları ile öne çıktı.

Aldığı ödüller ile onure edilen firma AKS Grup

2006 yılından bu yana inşaat sektöründe ki başarılı projeleri ile yatırımcının parasına değer katan, sosyal donatı ve yaşam alanları ile hayat standardını arttıran ve önce insan felsefesini rehber edinen AKS Grup projeleri birçok kez ödül ve firmanın faaliyetleri için verilen plaketler ile onure edildi.

Beylikdüzü AKS Focus ayrıcalıklarını yaşayın

Beylikdüzü AKS Focus İstanbul Emlak Projesi içerisinde bulunan ankastre mutfak, ebeveyn banyosu, jakuzi ve akıllı ev sistemi dışında sosyal donatıları içinde çocuk oyun alanları, kamelya, market, süs havuzu, yarı olimpik yüzme havuzu, bahçe terası, fitness salonu, saunası, spor merkezi, basketbol oyun alanı, yürüyüş parkurları, buhar odası, kafeterya, tenis kortu, normal yüzme havuzu mevcut. Denize, metrobüse, havalimanına ile şehir merkezine yakınlığı, AVM’lere yürüme mesafesi ve içerisinde ki ticari alanlarla da sosyal yaşamın desteklendiği projede ayrıca asansör, 7/24 güvenlik, doğalgaza dönüşümlü merkezi sistem, kapalı otopark, yangın alarmı, diafon ve merkezi uydu ve internet sistemi, jeneratör, mescit, vestiyer, ısı ve ses yalıtımı ile mantolama sistemi ile tüm dikkatleri üzerine topluyor. Beylikdüzü AKS Focus İstanbul Emlak Projesi teknik servis hizmetleri ve en önemlisi engelli yaşam merkezi olma özelliğini de bünyesinde bulunduruyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir