Colorist Panorama İstanbul


Colorist Panorama İstanbul projesi, İstanbul’un Şile ilçesinde yer alıyor. CFR Yapı bünyesinde başlanan inşaatta toplamda 6 tane blok yer alıyor. Bloklardaki toplam daire sayısı ise 42 olarak karşımıza çıkıyor.

Colorist Panorama İstanbul projesinde yer alan daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanmış, fiyatları da buna göre değişiklik gösteriyor. 1+1 dairelerin büyüklükleri 65 metrekare iken en büyük dairelerin yani 3+1 dairelerin büyüklükleri ise 115 metrekare olarak sunuluyor. Dairelerin teslim zamanı ise tahmini olarak 2020 yılının Temmuz ayında olacak gibi görünüyor.

Projenin fiyatları ise şimdiden belirlenmiş. 1+1 daire almak isterseniz 230.000 TL, 2+1 için 350.000 TL ve 3+1 daireler için de 430.000 TL ödemeniz gerekiyor. Ödemelerin %30’luk kısmı nakit olarak alınırken, kalan kısımlar için banka kredisi kullanabiliyorsunuz. Banka kredisi için de 60 aya kadar vade farksız teklifler bulunuyor.

Proje Özellikleri

Anadolu Yakası’nın en sevilen bölgesi Şile’de yükselecek olan inşaat, 12 bin metrekarelik oldukça büyük bir arsa üzerine inşa edilecek ve toplamda 42 tane konut barındırıyor. Colorist Panorama İstanbul projesinde normal daireler olduğu gibi bahçeli ya da teraslı daireler de bulunuyor. Fiyatlarda da bariz bir değişiklik olmadığı için tercihinize göre daire seçimi de yapabilirsiniz.

Colorist Panorama İstanbul projesinin konumuna baktığımızda oldukça güzel bir yerde olduğunu görüyoruz. Şile Devlet Hastanesi’ne komşu olan projeye 1 km uzaklıkta Işık Üniversitesi yer alıyor. Yani konum olarak da Şile için oldukça merkezi bir yerde bulunuyor.

Proje kapsamında açık yüzme havuzu, şelale, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, voleybol sahası, buhar odası, fitness merkezi, kafe, seyir terası, sauna ve yürüyüş parkuru da bulunuyor. Ayrıca dairelerin büyük bir çoğunluğu harika bir deniz manzarasına sahip olacak şekilde tasarlanmış.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir