Elite Tower Ankara Konut Projesi


Tek bloktan meydana gelen Elite Tower Ankara Konut Projesi Yavuz Holding’in yapımını üstlendiği projelerden biridir. Ankara’nın Pursuklar ilçesinde yapılacak olan proje Saray Mahallesi’nde konumlanıyor. Projenin toplam alanı 14.412m2’den oluşuyor.

1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı bu özel projede 105 adet home ofis tasarlandı. 18 aya kadar anahtar teslim yapılması hedeflenen projede yer alan daireler 55 m2’den 250 m2’ye kadar değişkenlik gösteriyor.

Elite Tower Ankara Konut Projesinde Fiyatlandırma

Tek bir blok halinde inşa edilen ve alt kısımlarda dükkan, mağaza gibi ticari alanlara da yer verilen Elite Tower Ankara Konut Projesi için hazırlanan 1+1 dairelerin en az 239 bin TL’den alıcı bulması beklenirken; 2+1 dairelerde bu fiyatının en az 390 bin TL olması hedefleniyor.

Yatırım amacıyla oldukça mantıklı bir seçenek gibi gözüken projede ofis alanlarının ve ticari alanların olması da bölgede hareketliliği sağlayacak. Ödeme kolaylığı sağlayarak alınması daha da kolay hala gelen bu proje dairelerinde eğer lansman öncesi alım yapmak isterseniz 10 bin TL peşinat ödeyerek 60 aylık vadelerle alım yapabiliyorsunuz.

Projenin Sosyal Alanları ve Konumu

Ters bir T şeklinde inşa edilen Elite Tower Ankara Konut Projesi alt kısımda ticari alanlar üst kısımlarda da dairelerden meydana geliyor. Hem açık hem de kapalı otoparklara yer verilen proje için 1500 m2’lik bir alan açık otoparka ayrılırken 3000m2’de kapalı otopark kısmında bulunuyor.

Yürüyüş parkuru ile renklendirilen ve hareket kazandırılan projenin fitness merkezi ve çocuk parkı da mevcut. Konum olarak ele alındığında ise oldukça mantıklı bir seçenek gibi gözüken bu özel proje Ankara Esenboğa Havalimanı’na tam tamına 5 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Hemen yakınlarında pek çok otelin de bulunduğu proje aynı zamanda ulaşım imkanlarına da çok yakın.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir