Safe Park Konutları Ankara Emlak Projesi


Çankaya Ankara’nın merkezi kabul edilen çok kıymetli bir ilçesidir. Her yere yakınlığı ile adeta şehrin kalbi konumundadır. Başkentin kalbi elbette tercih edilen ve istenilen bir yerdir. Özellikleri böyle merkezi yerde hem şehrin içinde hem de yaşanılabilen yer bulmak bazen zor olabiliyor. Safe Park Konutları Ankara Emlak Projesi ise Türkiye’nin başkentinin kalbinde yaşam şartlarını yükseğe çıkartan bir projedir. Toplu taşıma araçlarına yakın olan bu yer her daim araca ihtiyacınızı bile azaltacak konumdadır. Sunduğu eşsiz yaşam alanı ile ferah bir ortam sunuyor. Safe Park Konutları Ankara Emlak Projesi yerleşim planı ile düzenli alanı yeşil alanlarla da çevirmiştir.

Projede Bulunan Daire Tipleri Nasıldır?

Safe Park Konutları Ankara Emlak Projesi 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı dubleks olarak tasarlanmıştır. Gerek küçük aileler için gerek ise daha geniş aileler için hepsine hitap edecek daireleri mevcuttur. 143 metrekare ve 330 metrekare arasında alana sahip olan konutları ferah ve geniştir. İçerisinde toplam 74 daire vardır. Çok talep gören bu proje ise 2+1 ve 3+1 dairelerinin hepsini satmıştır. Çok hızlı satış yapan proje 4+1 bahçe katı daireleri satışta bekleniyor. Toplamda 2 blok halinde bulunan proje kaçırılmayacak fırsat grubundadır. Hem yatırım olarak hem de kaliteli yaşam alanı sunan Safe Park Konutları 1.750 liradan başlayan kira getirisine sahiptir. Satışta olan 4+1 daireler ise 800 bin fiyatındadır.

Safe Park Konutları Özellikleri

İçerisinde sosyal yaşam alanları da bulunan proje “Yaşamın güzelliklerine açılan bir kapı” sloganını kullanıyor. İçerisinde kapalı otopark, misafir otoparkı, fitness merkezi ve sauna gibi alanlar kullanıma sunulmuştur. Bunlar dışında daire özellikleri ise şöyledir:

  • Ankastre beyaz eşya
  • Standart Özellik İntercom sistemi
  • Ultra Lüks Özellik Yerden ısıtma
  • Standart Özellik Merkezi ısıtma
  • Standart Özellik Isı pay ölçer
  • Lüks Özellik Ebeveyn banyosu
  • Standart Özellik Hilton lavabo
  • Standart Özellik Balkon

Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir