Nef Çekmeköy


Toplu konut projeleri söz konusu olduğunda Nef, son dönemde en çok tercih edilen şirketlerden bir tanesidir. 2010 yılında kurulan firma, şuan için 28. Projesini gerçekleştirmektedir. Erden Timur’un CEO’su olduğu kuruluş, yeni projesini Çekmeköy’de görücüye çıkarıyor. Nef Çekmeköy, şehir içerisinde orman havası almak ve sakin bir hayat geçirmek isteyen bireyler adına son derece avantajlı bir projedir. Özellikle İstanbul’da sakinlik arayanlar, Nef Çekmeköy sayesinde huzurlu zaman geçirme fırsatı bulabilirler.

Şehir Hayatından Uzaklaşma İmkanı

Şehir hayatından uzaklaşmak ancak her yere yakın bir lokasyonda yaşamak isteyenler adına NEf Çekmeköy, Anadolu yakasının Çamlıtepe, Ormantepe ve Koruköy loasyonlarında hizmet veriyor.

  • Projenin oluşturulduğu günden bu yana %77 oranında başarı sağlaması, vatandaşların bu tarz bir yaşam merkezinde zaman geçirmek istediklerinin bir göstergesidir.
  • Nef Çekmeköy içerisinde 3 farklı proje, 230 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur.
  • 1+1 başta olmak üzere 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede vatandaşlar isteklerine göre tercih yapabilirler.

Pek çok merkeze yakın konum: Nef Çekmeköy projesi, Alemdağ ormanına ve pek çok biyolojik gölete yakın konumda bulunur. Aynı zamanda Özyeğin Üniversitesi, SEV Amerikan koleji gibi farklı lokasyonlara yakın olması nedeniyle çocuklu aileler tarafından da tercih edilebilir. Şehrin içerisinde ulaşımı kolay ancak sakin bir merkez arayanlar adına Nef Çekmeköy oldukça avantajlıdır.

Çekmeköy’in Farklı Lokasyonlarında Konut Projesi

NEF şuana kadar İstanbul’da ve Çekmeköy’ün farklı lokasyonlarında konut projesi sürdürmeye devam etmektedir. Nef Çekmeköy ise Anadolu yakasında ferah bir yaşam merkezi arayanlar adına önemli projelerden bir tanesidir.

  • Proje içerisinde teraslı, bahçeli ve balkonlu olmak üzere farklı daire modelleri yer alır.
  • Toplamda 409 konutun bulunduğu proje, hem yatırım hem de oturmak adına tercih edilebilir.
  • Sancaktepe şehir hastanesine 8 km olması nedeniyle de önemli bir konumdadır.
  • Aynı zamanda belirtilen merkez, farklı AVM’ler ve IKEA gibi mekânlara da yakın noktada bulunur.

Şile otoyolu, TEM, Yavuz Sultan Selim köprülerinin kesiştiği bir alanda bulunan Nef Çekmeköy, Selin Maner Architechts ve VİVA Architects ortak projesi olarak bilinir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir