Ned Serrapark Ankara


Ned Serrapark Ankara projesi, Ankara’nın Keçiören semtinde inşa ediliyor. Basınevleri Mahallesi, Selçuklu Caddesi’nde yer alan konut projesi, NED inşaat firması tarafından hayata geçiriliyor. Daire türünde yapılan yeni projede, 3+1 ve 4+1 konut türleriyle dizayn yapılıyor.

Toplamda 100 konut sayısı bulunacak olan Ned Serrapark, Ocak 2019 tarihinde tamamlanacak.

NED Serrapark Konut Fiyatları

100 konutlu daire tipinde yapılan Ned Serrapark Ankara projesi, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri ile dizayn edilmeye başlandı. Esnek ödeme seçenekleri ve kişiye özel ödeme opsiyonları ile satışa sunulan proje, Keçiören ilçesinde inşa ediliyor. Konut projesinde normal dairelere alternatif olarak dubleks daireler de yer alacak şekilde yapılar inşa ediliyor.

Sosyal olanaklarıyla ilgi çeken konut projesinde, yürüyüş ve koşu parkuru, bisiklet yolu, futbol sahası ve çocuk oyun alanları da yer alıyor. Ayrıca; fitness alanı açık ve  kapalı olarak, iki farklı konseptte dizayn ediliyor. Ned Serrapark Ankara projesinde; kapalı kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı gibi pek çok sosyal donatı seçeneği yer alıyor.

Ned Serrapark projesinde, kapalı otopark, 7/24 güvenlik ve kameralı güvenlik sistemleri yer alıyor. Projede konut türlerine ek olarak, ticari alanlardan da dizayn ediliyor. Futbol sahası, basketbol sahası bulunan ve çocuklar için özel oyun alanlarının bulunduğu projede, asansör yer alıyor.

Satışlar için ön talepler başlamakta olup, konut fiyatları henüz belli değildir. Yapı denetimi yapılmış olan Ned Serrapark Ankara projesinde, zemin etüdü yapılmış, deprem yönetmeliğine uygun ve yalıtım yönetmeliğine uygun şekilde inşaat yapılmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir