Park Aluna Ankara


Park Aluna Ankara, Yaşamkent bölgesinde oluşturulan dikkat çekici projelerden bir tanesidir. İnşa edilen konut projesi ile birlikte yatırımcıların sakin ve huzurlu bir eve sahip olmaları amaçlanır. Eylül 2018 ile birlikte teslim edilecek olan çalışma, Ankara’nın son derece merkezi bir noktasındadır. Park Aluna Ankara içerisinde ev sahibi olanlar, şehir içerisindeki farklı noktalara kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler. Proje kapsamında toplamda 50 farklı daire oluşturulmuştur. Bunlar ise 4+1 olmalarının yanı sıra geniş ve ferahlardır.

 

Farklı Yaşam Olanakları Bulunan Dikkat Çekici Bir Proje

Konut projesi ile birlikte aynı zamanda yatırımcılar, sauna ya da spor salonu gibi hizmetlerden de yararlanabilirler. 4+1 daireler genellikle 180 metrekarelik büyük bir yaşam alına sahiptir. Park Aluna Ankara, bölgenin en kullanışlı konut projeleri arasında gösterilir.

  • Alpuka İnşaat tarafından oluşturulan konutlarda yatırımcılara özel farklı ödeme koşulları sunulur.
  • Banka kredisine de uygun olan evler, aylık geliri yeterli olan yatırımcılar tarafından kolay bir şekilde alınabilir.
  • Geniş daireleri ile büyük ailelere hitap eden proje içerisinde çocuk oyun alanları ve otopark gibi hizmetlerde bulunur.
  • Dairelerin fiyatları ise yaklaşık olarak 850 bin TL’den başlamaktadır.
  • Kış bahçesi ve süs göleti de olan konut çalışmasında, çalışmalar şuan için hala devam etmektedir.
  • Temelden yatırım yapanlar, proje tamamlandığında yaklaşık olarak %35 oranında kar elde edeceklerdir.

Akıllı ev sistemlerinin uygulandığı daireler son derece kullanışlı ve rahattır. Büyük aileler dışında yeni evlenecek olan çiftler tarafından da tercih edilebilir. Ödeme planı seçenekleri fazla olduğundan dolayı zorlanmadan yatırım yapabilmek kolay hale getirilmiştir. Daireler büyük olmalarının yanında, ferah ve konforludur. Aynı zamanda proje depreme uygun olarak gerçekleştirilmektedir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir