Alya Onist İstanbul Konut Projesi


Beylikdüzü’ nün Kavaklı Mahallesinde inşa edilen Alya Onist İstanbul Konut Projesi 6 bloktan oluşup toplam 82 daireyi kapsamaktadır. BOSS4 Gayrimenkul imzasını taşıyan projede daire kullanım alanları 66 metrekare ile 200 metrekare arasında değişmekte olup, 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 odalı daire çeşitleri bulunmaktadır.

12 – 15 Mart tarihlerinde Fransa’nın Cannes kentinde gerçekleştirilen MIPIM Fuarı’nda ilk tanıtımını yapan proje fuarda da büyük ilgi gördü.

Uygun Ödeme Seçenekleri

2+1 dairelerin 470 bin TL’den başladığı daireler için Alya Onist İstanbul Konut Projesi’nde kişiye özel sunulan ödeme planları ile %30 peşinat vererek 36 ay vade farksız ödeme planı alternatifleri sunulabilmekte.

Ayrıca proje banka kredileri için de uygundur.

Deniz Manzaralı Yatay Konsept

20 ay içerisinde teslim edilmesi beklenen projede 3’er katlı ve 6 bloktan oluşan daireler aynı zamanda deniz manzarasına sahip. Çocuklarınızın güvenle oynayabileceği oyun alanları ve alçak kat dizaynı ile oluşturulan projede gökyüzünü ve denizi görmenin ferahlığını ve mutluluğunu yaşayacaksınız.

Proje Özellikleri ve Alanları

Alya Onist İstanbul Konut Projesi’nin en önemli özelliklerinden birisi yatay mimari konseptidir. Alçak katlı mimari ve peyzaj alanları, süs havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal alanları ile kendinizi büyük bir metropolün kalabalığında değil, huzurlu ve sakin bir yaşam alanında hissedeceksiniz.

Projede Kullanılan inşaat teknikleri ise, özellikle İstanbul’da korkulan deprem beklentileri açısından oldukça güven verici ve tüm önlemlerin alınması açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu önlem ve kullanılan teknikler açısından incelendiğinde projede;

  • Yapı denetimi yapılmış
  • Zemin etüdü yapılmış ve
  • Deprem yönetmeliğine uygundur.

Ayrıca binalar yalıtım yönetmeliğine de uygun olarak inşa edilmekte ve 7/24 güvenlik sistemi oluşturulmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir