Tan Urla İzmir


Urla, İzmir’in en büyük ilçelerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Tan Urla İzmir projesi de Urla’da tasarlanan inşaat projeleri arasında yer alıyor. İçerisinde 500 daire olması planlanan projede daire boyutları 1+1’den 5+1’e kadar tasarlanıyor. Yani hem küçük hem de büyük ailelerin oturması için düşünülen oldukça kapsamlı bir proje ile karşı karşıyayız.

Tan Urla İzmir projesini diğer projelerden ayıran durum: Projenin konsepti. Proje, modern köy konsepti ile ilgi çekiyor. Bu konsept için Urla’nın genel havasından esinlenilmiş gibi görünüyor.

Projede yer alan dairelerin fiyatları ise oda sayılarına göre değişiyor. Projedeki 1+1 daireler 450.000 TL, 2+1 daireler 850.000 TL, 3+1 daireler 1.500.000 TL, 4+1 daireler 1.950.000 TL ve 5+1 daireler de 2.750.000 TL’den başlayarak satılıyor. Ödeme konusunda sizden %30 peşin, kalanı ise 24 ay taksitle ödeme bekleniyor. Ancak dilerseniz peşinat vermek yerine 120 aya kadar banka kredisi çekerek de ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Proje Özellikleri

Tan Urla İzmir projesi, Tanyer İnşaat tarafından tasarlanan projeler arasında yer alıyor. Urla’nın Bademler bölümünde yükselen inşaat alanı ise 250 bin metrekare olarak açıklanmış. Sıradışı konsepti ile alıcıların dikkatini çeken Tan Urla projesi Azmak Koyu, Akarca Plajı, Sığacık Plajı, Akkum Plajı, Çeşmealtı Plajı gibi pek çok yere ortalama 20 dakikalık mesafede bulunuyor. Ayrıca proje hastanelere yaklaşık 10 kilometre ve Adnan Menderes Havalimanı’na da 45 kilometre mesafede olması ile konum açısından oldukça iyi bir yere sahip olduğunu tekrar kanıtlıyor.

Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, açık otopark, yürüyüş yolu, spor alanları, alışveriş merkezi, otel ve dinlenme alanları gibi pek çok özelliği bulunan Tan Urla İzmir projesinin tahmini teslim tarihi ise 2021 yılının Eylül ayı olarak belirlenmiş.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir