Akıncı Konfor Evleri Ankara Emlak Projesi


1985 yılından bugüne kadar projeleri kalitesi, güvenli konutları ve teknoloji ile doğal yaşamı birleştiren inşaatları ile sektöre imzasını atan Akıncı Konfor Evleri Ankara Emlak Projesi ile Ankaralılara özlemini duydukları her detaya sahip yeşilin gölgesinde bir hayat sunuyor. Akıncı Konfor Evleri Ankara Emlak Projesi 9 bin 500 metrekarelik arsa üzerine iki blok 51 adet daireden oluşuyor. Projede dairelerin hepsi 190 metrekare olarak belirlendi ve 4 oda bir salon şeklinde tasarlandı. Ankara’nın yeni yerleşim alanı Yaşamkent’te yükselen Akıncı Konfor Evleri Ankara Emlak Projesi özgün bir mimariye sahip.

 6 bin metrekare yeşil alan ayrılan Akıncı Konfor Evleri Ankara Emlak Projesinde ki daireler son teknoloji ile donatılmış durumda ayrıca her bir daire için bir açık bir de kapalı otopark alanı mevcut. Konutlarda ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu ve giyinme odası, çamaşır odası ve balkon yer alırken binalarda merkezi uydu sistemi, kameralı güvenlik, asansör, hidrofor, su deposu ve jeneratör ayrıntısı da unutulmamış.

Deprem ve yalıtım yönetmeliği ile zemin etüdü ve yapı denetimi tamamlanan Akıncı Konfor Evleri Ankara Emlak Projesinde yenilikçi tasarımların en zarif detayları dahi düşünülmüş. Özgür yaşam alanlarında huzura açılan her kapının arkasında ışıltı ve sadeliği yansıtan yenilikçi ve modern konutları ile Akıncı Konfor Evleri Ankara Emlak Projesi ile güzel günlere imza atacağınız bir mekâna sahip olacak ve adım adım konfora yaklaşacaksınız.

Akıncı Konfor Evleri Fiyat Listesi ve Ödeme Seçenekleri

Akıncı Konfor Evleri Ankara Emlak Projesinden 120 ay vadeli %0,98 faiz oranı ile kredi kullanarak ev sahibi olabilirsiniz. 4+1 dairelerin en düşük ve en yüksek fiyat aralığı 770.000 – 890.000 TL


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir