Maxlife Sarmaşık Konakları İzmir Emlak Projesi


Maxlife Sarmaşık Konakları İzmir emlak projesi Zirve Konut Yapı tarafından yapılıyor. 6 adet ikiz villa seçeneği sunuluyor. Her bir konut dubleks olarak hizmet veriyor. 5+2 daire tasarımına sahip olan proje, 310 metrekare net bir alan sunuyor. Her bir villa için 2 araçlık otopark düşünülmüş. Sauna, çamaşır ve ütü odası yer alıyor. Hem sinema hem de hobi odası bulunuyor. Çok amaçlı salon tasarımı da vardır.

Maxlife Sarmaşık Konakları İzmir Ödeme Seçenekleri

Kendinizi elit bir yaşamın tam ortasında bulmak için villa satın almak istiyorsanız Maxlife Sarmaşık Konakları İzmir emlak projesi en ideal seçimlerden biri olacaktır. Satın alım işlemleri için ödemeniz gereken tutar ise 2 milyon 650 bin TL değerindedir. Burada kişiye göre bir ödeme planı çıkarılıyor. Her bütçe kendine göre bir yatırım yapma hakkına sahip oluyor.

Maxlife Sarmaşık Konakları İzmir Özellikleri

Projenin konumu şehir merkezine 10 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Aynı zamanda Güzelbahçe’ye 3 dakika içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Urla’ya ulaşabilmek için ise 8 km yol almanız gerekiyor. Maxlife Sarmaşık Konakları İzmir emlak projesi hem ulaşımı hem de sağlamış olduğu imkanlar ile yeni alıcılarını bekliyor.

  • Her bir villanın kendine ait 2 araçlık otoparkı bulunuyor.
  • Her villa için kendine ait bir bahçe seçeneği sunuluyor.
  • Ulaşım konusunda oldukça avantajlı fırsatlar sunuluyor.

Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir