Yeşilyaka Su İstanbul Emlak Projesi


İstanbul’un içinde mavi ve yeşilin buluştuğu yerin adresi olan Yeşilkaya Su İstanbul Emlak Projesi Büyükçekmece ilçesinde yer alıyor. İstanbul içinde olup şehrin gürültüsünden uzakta yaşayabilmek mümkün yapan bu emlak projesi çevresi ormanlar çevrilidir. Yeşilliğin sonsuz huzurunu ailenizle yaşayabilme imkanını sunan Yeşilkaya Su Emlak Projesi villa tipi evleri barındırdığı bir emlak projesidir. İstanbul içinde kaliteli yaşam anlayışını savunan proje 650 bin metrekarelik alana kurulmuştur. Villa tipi olan konutlarının sayısı ise 472’dir. Doğa ve şehrin beraber kurulabileceğini göstermek isteyen emlak projesi Mesa Mesken ve Nurol GYO ortak girişimi ile İnşa edilmeye başlanmıştır.

Yeşilkaya Su İstanbul Emlak Projesi Özellikleri

Şehirden çok da uzaklaşmadan ulaşım sorunu yaşatmayan proje doğadan kopmamayı yeşil ve mavinin kesişimi ile ailenizle huzurlu bir yaşam sunuyor. Sunduğu Emlaklar villa tipinde olup konutlar 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler olmak üzere tasarlanmıştır. Geniş alanı olan villalar konforlu alanı size sunuyor. Bu dairelerden 3+1 ve 4+1 tasarımında olanlar 148 metrekare genişliğinde olup 5+1 daireleri ise 400 metrekare genişliğindedir. Bu villalar çoğunluğu iki katlı olsalar da tek katlı olan villaları da içerinde bulabilmek gayet kolaydır.

Sosyal yaşam olarak oturanları düşünen Yeşilkaya Su İstanbul Emlak Projesi farklı sosyal yaşam alanlarına mevcuttur. Açık yüzme havuzu, saunası, fitness salonları ve buharlı odaları gibi alanlarıyla hem sağlığınızı hem de keyifli sporunuzu uzakta yaşamanıza gerek kalmaz. Villa sahipleri ise araçlarını güvenle ve rahatlıkla park edebilecekleri konutların kendine özel kapalı otoparkı sayesinde zorluk yaşamazlar.

Yeşilkaya Su İstanbul Emlak Projesi Fiyatları

Yeşil ve mavinin ortak noktası sloganı ile villa tipindeki dairelerin en düşüklerinin fiyatı 4 milyon 365 bin lira olup en yüksek fiyatı 8 milyon 730 bin liradır. Almak isteyen alıcılarını ise villalar bekliyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir