Antares Konutları


Yeşil alanları ile dikkatleri üzerinde toplayan Antares Konutları, Ankara – Keçiören merkezinde yerini almaktadır. 133.950 m2’lik arsaya konumlanan proje kapsamında yeşil alanların göz kamaştırdığını baştan belirtmek gereklidir. Nitekim yaklaşık 50.000 m2’lik arsanın yeşil olarak kullanılması söz konusudur. Bunun yanı sıra 222.000 m2’lik ünlü bir alışveriş merkezi ile de komşu olduğunu söylemeliyiz.

Antares Konutlarının Kat Planları

Konut projesinde kat tiplerinin 1 ve 2 olarak ikiye ayrıldığını göreceksiniz. Her iki tipte de 4+1 olarak dairelerin alanlarına yer verilir. Şöyle ki Antares Konutları için 1. Tip olanlarda yaklaşık 297 m2’lik yaşam alanları sunuluyor. Tip 2 için de daire brüt alanlarının toplamda 262 m2 olduğunu da söylemek gerekiyor. Teknik olarak;

  • Konut sayılarının 613 olarak ifade edildiğini göreceksiniz.
  • Otopark kapasitesine yönelik ise 1318 şeklinde açıklamalarını sunuyor.
  • 340 m2’lik lobisi ile de dikkatleri üzerinde toplayan konut projeleri arasındadır.
  • Dekorasyon malzemelerinden ve 1. sınıf işçilikler çerçevesinde dairelerin inşa edildiğini söylemeliyiz.

Kat planlamalarına yönelik güvenlik unsurları da göz önünde bulundurulur. Kameralı sistemler çerçevesinde konutların güvenliği sağlanıyor. Bunun yanı sıra depreme dayanıklı radye temel sistemlerinden yana projeye yer verilir. 2 araçlı olacak şekilde sunulan kapalı otoparkları da konut projesinin her alanda titiz çalışmalara yer verdiğini gözler önüne seriyor.

Antares Alışveriş Merkezleri

Baştan da belirttiğimiz gibi Antares Konutları, büyük bir alışveriş merkezi ile yakınlığından kaynaklı da dikkat çekiyor. Yine Antares AVM olarak karşınıza çıkacak olan bu yapıda her türlü imkana yer verilir. Çeşitli etkinliklerden mağazalara kadar tüm çağdaş yaşam alanlarına sahiptir. Sonuç olarak konut sahiplerinin bu anlamda da avantajlı olacaklarını belirtmeliyiz. Dairelere bir hayli yakın olan AVM içerisinde sinemalardan özel servis imkanlarına kadar her türlü içeriğe yer veriliyor. Konut projesi kapsamında da çeşitli yaşam alanları mevcut. Park alanlarından otoparklarına kadar tüm dış detaylarda çağdaş çizgilere yer verilir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir