Ametist Residences


Modern yaşamın tüm etkilerini üzerinde taşıyan Ametist Residences, özgün tasarımları ile ev sahiplerini karşılıyor. Doğal park alanlarından güvenlik sistemlerine kadar olması gereken tüm avantajlı özelliklere sahiptir. Konforlu ve huzurlu bir hayatı benimseyenlerin tercihi halindedir. Gerek lokasyon özellikleri gerekse sosyal imkanları kapsamında yatırımcıların gözdesi halinde.

Ametist Residences Yaşam Standartları

Çağdaş yaşam olanaklarına sahip olmak isteyenler dubleks daire tiplerinden yana seçimlerde bulunabilir. Öyle ki Ametist Residences inşaasına yönelik başta 36.000 m2’lik bir alanda dubleks tipi konutlara yer verildiğini söylemek gerek. Konum olarak Ankara Çayyolu üzerinde bulunması da huzurlu bir hayata kavuşmak isteyenlerin dikkate aldıkları özelliklerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra;

  • Özel bir alana yayılan proje kapsamında 411 daireye yer verildiğini baştan söylemek gerekiyor.
  • Net olarak 220 ile 200 m2 şeklinde dubleks daire tiplerini sunmaya devam ediyor.
  • Hem zemin hem de teras özelliklerinden kaynaklı 448 ile 410 m2 şeklinde de daire seçeneklerine yer verilir.
  • Cam cephelerinden kaynaklı olarak fazlasıyla ferah olan konutların inşasına yer verilmiştir.
  • Özel dekorasyon malzemeleri çerçevesinde bir hayli dayanıklı ve modern görünümlere sahip konutlara sahiptir.

Ametist Residences Yaşam Olanakları

Ametist Residences donut tiplerinin yanı sıra eşsiz yaşam olanaklarından da söz etmek gerek. Örneğin yaklaşık olarak 200 bin m2’lik yeşil alanlarından kaynaklı ayrıcalıklı durumdadır. Bunun yanı sıra her daireye özel olarak 2 tane kapalı otoparka yer verilir. Açık otoparkında ise 200 tane aracın konumlanması mümkün olmakta. Dekorasyon özelliklerinde de modern çizgilere yer verilen projenin deprem yönetmeliklerine uygun olduğunu da belirtmeliyiz. Kapsamlı olarak rezidans olanaklarına da ev sahipliği yapılıyor. Örneğin Back – Up hizmetlerinden faydalanmanız mümkün olmakta. Resepsiyon, rezervasyon hizmetleri ya da otel konforunda olan diğer sosyal alanlarından faydalanmanız esas alınır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir