Referans Başakşehir Vadi Evleri İstanbul Emlak


İstanbul’un merkezinde yer alan Başakşehir, hem kaliteli bir yaşam için hem de sosyal bir hayat için ideal daire projesiyle 2020 yılının ilk yarısında dairelerini tamamlayacak. Referans Başakşehir Vadi Evleri İstanbul Emlak projesi, 8 bin 607 metrekare arsa alanına inşa edilmiş bu ferah ve geniş konutlarla, hayatınızı güzelleştirecek imkanlar sunuyor. Evinizde kendinizi huzurlu hissetmenizi ve yaşam kalitenizi artırmayı hedeflemiş olan proje, şık bir mimariye de sahip.

Referans Başakşehir Vadi Evleri Şık Ve Modern Mimari

Metrokent yakınlarında yer alan Referans Başakşehir Vadi Evleri İstanbul Emlak projesi, otoyola yakın, toplu taşıma duraklarına da yürüme mesafesinde konumlandırılmış. Dış cephesinin mimarisiyle güzel bir görünüm kazandırılmış olan Başakşehir vadi, aynı zamanda dairelerin genişliğiyle de ev içinde güzel bir mimari sunuyor. 3+1 4+1 5+1 ve 8+1 dubleks evleriyle 190 metrekareden, 356 metrekareye kadar büyük evleriyle, ankastre beyaz eşyalı daireleri hayata geçiriyor. Her dairede en az bir balkon ve ebeveyn banyosu bulunan Referans Başakşehir Vadi , merkeze yakınlığı ve site içindeki aktivite imkanlarıyla da sosyal bir hayatın ilk adımlarını atabileceğiniz projelerden biri.

Referans Başakşehir Vadi Evleri Site Özellikleri

Çocuklar ve yetişkinler için ideal seçenekleri olan Referans Başakşehir Vadi Evleri İstanbul Emlak, site içindeki yaşam alanına çok fazla önem vererek, ön plana çıkmış. Öncelikle Vadi manzarasıyla güzelleştirilmiş olan evlerin, 7/24 güvenlik kameralarıyla korunması sağlanmıştır. Konutların her birinde ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma ve giyinme odası yer alıyor. Site içi özelliklerde ise Jeneratör, asansör ve hidrofer özellikleri yeni teknolojiye göre tasarlanmıştır. Aynı zamanda çocuk oyun alanları, fitness merkezi, açık ve kapalı otopark imkanları da sizleri bekliyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir