Kartal 101


Kırıklar İnşaat çerçevesinde tasarlanan Kartal 101, adından da anlaşıldığı üzere Kartal merkezde yer alıyor. E-5 Kartal kavşağına yakın olması dışında metro istasyonu ile de mesafenin kısa olduğunu belirtmek gereklidir. Tüm bu özellikleri projenin konum açısından avantajlı durumda olduğunu gösteriyor. Bunun yanı sıra residence olarak tasarlanan projenin toplamda 26.500 m2 olan arsa üzerine konumlanması esas alınmıştır.

Kartal 101 Residence Daireleri

Kartal 101 projesi kapsamında 30 katlı bina oluşumlarına yer veriliyor. İnşaat alanı kapsamında toplam 198 dairenin bulunduğunu da belirtmek gereklidir. Binanın yüksekliği yaklaşık olarak 101 metredir. Sonuç olarak öze manzaralara yer verilmesi de projenin dikkat çekmesinde etkili. Karşınıza çıkacak olan daire tiplerine bakacak olursak;

  • Hem deniz manzaralı hem de teraslı olacak şekilde dairelere yer verilmiştir.
  • 1+1, 2+1 ya da 3+1 olacak şekilde daire tiplerinin satışı sunuluyor.
  • Minimum 70 m2’den maksimum 169 m2’ye kadar konutların bulunduğunu göreceksiniz.
  • 370 bin TL’den maksimum 820 bin TL’ye kadar konutların satışında yer veriliyor.
  • %30 peşinat kapsamında uygun faiz oranlarından yana konut kredilerine de açık olduğu ifade edilir.

Hem konumu hem de yüksekliğinden kaynaklı olarak değerli konut projelerinden bir tanesidir. Kolay ulaşım seçeneklerine sahip olması da bir diğer özelliğidir. Nitekim metro ile ulaşımların mümkün olduğunu göreceksiniz. Bunların dışında hem deniz manzaralarına hem de teraslara yer vermesi de ilgi görmesinde etkilidir.

Kartal 101’de Çağdaş Yaşam Alanları

Proje çerçevesinde sadece farklı tiplerden dairelere yer verilmiyor. Bunun yanı sıra yaşam olanaklarından da söz etmek gereklidir. Şöyle ki Kartal 101 projesi içerisimde kapalı spor salonları bulunuyor. Sauna ve hobi salonlarına da yer veren projelerden bir tanesidir. Özel olarak çocuk parkalarına ve kafelere de sahiptir. Açık yüzme havuzlarından tenis kortuna kadar tüm sosyal avantajların yansıtıldığını göreceksiniz. Kamelyaların dahi yerini aldığı projede 24 saat güvenlik önlemlerine de yer verilir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir