Çam Yalı Konakları


Birkaç yapımcı firma kapsamında inşasına yer verilen projeler arasında Çam Yalı Konakları’da yerini alıyor. Nitekim yapım aşaması için TOKİ, Özyazıcı İnşaat ile Karadeniz Örme firması üzerinden çalışmalara yer verilmiştir. İnşaata yönelik İstanbul Avrupa – Ataköy ilçesinden yana tercihlere gidilmiştir. Sonuç olarak özel manzaralara sahip olan hem dairelerin hem de ofislerin tasarlanması söz konusudur.

Çam Yalı Konaklarında Daire Tipleri

Çam Yalı Konakları için 72.864 m2’lik arsa alanına yer verildiğini baştan söylemek gereklidir. Akabinde de 512 konut sayısının sunulması esas alınıyor. Üstelik dairelerin yanı sıra projede ev-ofis tasarımlarına da yer verilmiştir. Sonuç olarak yatırımcıların ilgili daire tiplerine göz atarak tercihlerde bulunmaları söz konusudur. Karşınıza çıkacak olan bloklar ve daireler ise;

  • Projenin toplamda 5 bloktan meydana geldiğini ve 16 katlı olduğunu söylemeliyiz.
  • 512 adept konutun yanı sıra 78 ticari üniteye de yer verilmektedir.
  • 1+1’den başlayarak 5+1’e kadar çeşitli konut tipleri sunuluyor.
  • En az 66 en faze da 200 m2’lik kont tipleringen yana yatırımcıların tercihlerde bulunmaları söz konusudur.

 

Hemen teslim olarak karşınıza çıkacak olan konut projelerinden bir tanesidir. Gerek konut gerekse site özelliklerine dikkat edilerek satın alma işlemlerine gidilebilir. Bu anlamda kredilere uygun olan ücretlerin göz önünde bulundurulması önemlidir.

Çam Yalı Konakları Fiyat Listesi

Daire tiplerine karşılık olarak farklı fiyat aralıklarına yer verilmektedir. Çam Yalı Konakları üzerinden başta tiplere göre seçim yapmalı arkasından fiyatlarına göre kredi başvurularına geçmelisiniz. Örneğin 1+1 şeklinde olan dairelerin fiyatları 1.300.000 TL’den başlıyor. Hemen arkasından 2+1 olanların da 2.350.000 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıları karşılaması söz konusudur. 3+1 olanlar için ise 6.500.000 TL’den başlayan fiyatların duyurulması esas alınmıştır. Son olarak ise 4+1 olanların 7.400.000 TL’den başlayan fiyatlarla karşı karşıya kalacaksınız.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir