Goldiva Familya İzmir


İzmir’in Bornava içerisinde oluşturulan konut projesi içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunur. 3 farklı yatay bloktan oluşturulan ve değişik bir tasarıma sahip olan Goldiva familya İzmir, sakin bir hayat geçirmek isteyen yatırımcılar açısından avantajlıdır. Aralık 2019 ile birlikte teslim edilmesi planlanan proje, dikkat çekici tasarımı ile ses getirmektedir. İzmir’in farklı noktalarına da yakın olması nedeniyle lokasyon açısından avantajlı bir konumdadır. Kişiye özel ödeme planı oluşturulduğu satın almak daha kolay hale gelir.

Farklı Daireler Seçenekleri Ve Merkezi Bir Konum

Goldiva familya İzmir, farklı daire seçenekleri ile merkezi bir konumda yer alan ev projesidir. Diva inşaat tarafından oluşturulan inşaat çalışmaları kapsamında konut sahiplerine farklı yaşam alanları da sunulmaktadır.

  • Goldiva familya İzmir, banka kredisine uygun olduğu için bir kısmı peşip verildikten sonra geri kalanı bankadan temin edilebilir.
  • Hazırlanan konut projesi, okul, alışveriş merkezi, hastane gibi önemli noktalara yakın bir konumdadır.
  • Dairelerin fiyatları en düşük 280 bin TL olarak belirlenmiştir.
  • Açık yüzme havuzu, çocuklar için oyun alanı, fitness merkezi gibi hizmetlerin olduğu projede kapalı otopark ve yürüyüş parkuru da bulunur.
  • Teras ve asansör fırsatlarının da olduğu proje içerisinde yatırımcıların konforu amaçlanmaktadır.
  • Ev sahibi olmak isteyenler için avantajlı bir yatırım olarak değerlendirilen projede yapı denetimi gerçekleştirilmiştir.

Yalıtım yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan binalar, kullanışlı ve ferahtır. Dairelerin tamamında ise yüksek tavan ve yere kadar cam olduğu için kullanımı daha olaydır. Ulaşım açısından da merkezi bir noktada olan evler, tatil bölgelerinde ev sahibi olmak isteyenler açısından avantajlıdır. Farklı tasarımı ile dikkat çeken yapı, yakın zaman içerisinde yatırımcılar tarafından popüler hale gelmiştir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir