Koru Narlıdere İzmir Konut Projesi


Hem doğanın içinde hem de şehir merkezinde mi olmak istiyorsunuz? Doğanın içindeyken aynı zamanda da modern bir yaşam alanında… Koru Narlıdere İzmir Konut Projesi arkası orman nü deniz manzaralı balkonları ve terasları ile tüm bu isteklerinizi bir araya getirebilecek bir proje.

Koru Narlıdere İzmir Konut Projesinde Sunulan Hizmetler

  • Resepsiyon Hizmeti: Bu hizmet, hem isteklerinizi günün her saatinde iletebileceğiniz hem de misafirlerinizi en iyi şekilde karşılayan personel tarafından yürütülmektedir.
  • Yaz kış açık olan ve doğada yüzüyormuşsunuz hissini veren muhteşem manzaralı bir yüzme havuzu
  • Sauna / Spa Hizmeti: Günün yorgunluğunu sauna ve spa salonunda bırakarak evinize taşımayacağınız huzurlu ve sağlıklı bir yaşam.
  • Kütüphane: Birçok projenin atladığı ve yer vermediği özel bir alan olan kütüphane Koru Narlıdere İzmir Konut Projesi’nin özel tasarımlarından sadece birisi.
  • 7/24 güvenlik: Kamera desteği ve profesyonel güvenlik görevlileri tarafından verilecek olan güvenlik hizmeti ile siz ve aileniz güven ve huzur içerisinde yaşabilirsiniz.
  • 7/24 Teknik Servis: daire içerisinde yaşanabilecek herhangi bir aksaklığa karşı 7/24 teknik servis hizmeti verilmektedir.
  • Eğlence Odası: Birçok oyun çeşidi ile günün stresini atabilir ya da misafirlerinize keyifli bir ortam sunabilirsiniz.
  • Fitness Salonu: Spor yapmak için salonlara gitmenize gerek kalmayacak kapasite bir fitness salonu da projenin kapsamı içerisinde.

Koru Narlıdere İzmir Konut Projesi Daire Seçenekleri Fiyat Listesi ve Ödeme Seçenekleri

Bireysel yaşama yönelik her şeyin düşünüldüğü Koru Narlıdere İzmir Konut Projesi’nde 1+1, 2+1, 1+1 bahçeli ve 1+1 loft daireler bulunmaktadır. 4 bin 250 metrekarelik bir arsaya kurulu olan projede toplam 143 konut bulunmaktadır.

Koru Narlıdere İzmir Konut Projesi Fiyat Listesi ve Ödeme Seçenekleri

1+1 dairelerin satış fiyatı 390 bin TL’den başlarken 2+1 dairelerin fiyatları 800 bin TL’den başlamaktadır. %25 peşinatın üzerine kalan fiyat için 24 ay vade yapılabilmektedir. Ayrıca peşin alımlarda projenin %20 indirim uygulaması bulunmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir