Enpark Beytepe Ankara Emlak Projesi


Enpark Beytepe Ankara Emlak Projesi Çankaya Beytepe Orhan Gazi Bulvarında Enpark İnşaat A.Ş. tarafından yapılmıştır. 3 adet bloktan oluşan Enpark Beytepe 23 bin 334 metrekare alan üzerine yapılmıştır. Modern tasarımı ile göz dolduran Enpark Beytepe, doğadan kopmadan bir yaşam alanı yaratmayı başarıyor. 2+1, 4+1, 5+1 konut seçenekleri ile satışa çıkan Enpark Beytepe toplamda 186 adet daireden oluşmaktadır. Konut kredisine uygun olarak satışa çıkarılan daireler şık çevre düzenlemesi ile göz dolduruyor.

Ankara’ya Değer Katan Site Enpark Beytepe

Yeşil alanlarla çevrili site doğa ile iç içe bir yaşam vaat ederken modern dünyanın tüm olanaklarını da barındırıyor. Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, mini futbol sahası, voleybol sahası, koşu parkuru, yürüyüş yolları, tenis kortu, sauna, basketbol sahası, cafe, kameralı güvenlik, fitness center gibi birçok sosyal alanlara sahip olan Enpark Beytepe Ankara Emlak Projesi her katta 2 daire olacak şekilde planlanmış.

Beklentilerinizin Üzerinde Bir Yaşam Alanı Enpark Beytepe

Özel peyzaj alanı ile şehirden uzak yaşam alanı sunan Enpark Beytepe Ankara Emlak Projesi ile site içerisinde gezinti alanlarında yeşil alanların keyfini çıkartabilirsiniz. Sağlığınız için birçok spor alanlarını değerlendirebilir günün her saati sosyal alanlarda sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eşsiz şehir manzarası ile günün yorgunluğunu atarken rahat bir nefes almanıza yardım ediyor. Modern hayattan kopmadan doğal hayata adapte olan Enpark Beytepe Ankara evleri doğal hayatı modern hayatın bir parçası yapma konusunda iddialı olduğunu kanıtlıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir