Vişnelik Residence Ankara Emlak Projesi


Ankara Çankaya’da 100.yıl Mahallesi ve ODTÜ Vişnelik tesisleri bitişiğinde yapılan Vişnelik Residence Ankara Emlak Projesi Ankara-Eskişehir yolu üzerinde bulunmaktadır. 4 bin 874 metrekare inşaat alanına sahip olan Vişnelik Residence projesine 2011 yılında başlanmıştır. 1+1 ve 2+1 dubleks konutların bulunduğu yapı tek blok üzerine inşa edilmiştir. 2+1 dubleksler binanın en üst katında bulunmaktadır. Studio konut anlayışına yeni bir bakış açısı getiren Vişnelik Residence Ankara’da loft tarzı rezidans anlayışını ilk defa kullanan yapılardan olma özelliğine de sahiptir. Toplam 83 konuttan oluşan yapıda 52 metrekare ve 125 metrekare alanına sahip daireler bulunmaktadır.

Rezidansta Başka Bir Bakış Açısı Vişnelik Residence

Vişnelik Residence Ankara Emlak Projesi; toplantı salonu, kameralı güvenlik, kapalı otopark, lobi, resepsiyon, fitness merkezi, merkezi ısıtma, güvenlik, vale, kuru temizleme gibi birçok özelliğe sahip olmasının yanında akıllı ev alt yapısına da sahip olması ile dikkat çekiyor. 14 katlı tek bloktan oluşan Vişnelik Residence Ankara’nın yeni yükselen yıldızları arasında bulunuyor. Proje Ankara’nın her yerine ulaşılacak metroya 3 km mesafe ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek bir konuma sahip.

Modern Yaşam Stili Vişnelik Residence

İşlevsellik ve konforu bir arada sunan Vişnelik Residence Ankara Emlak Projesi kompakt lüks anlayışına sahip elit bir proje olma özelliğine sahip. Yaşam keyfi ve kalitesini arttırmayı amaçlayan Vişnelik Residence değeri sürekli yükselen bir bölgede güçlü bir yatırım fırsatı da sunmaktadır. Güvenlik sistemleri ve depreme dayanıklı yapısı ile huzur ve güvende yaşam standartlarını yükselten Vişnelik Residence konforu da son noktaya taşımış durumdadır. Ankara’nın en önemli yerlerinden birisinde tüm ihtişamı ile yükselen Vişnelik Residence bölgeye kullanışlı daire anlayışını kazandırmıştır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir