Verra Cadde Ankara


Tüfekçioğlu Grup tarafından inşasına yer verilen Verra Cadde Ankara, Cebeci sınırları içerisinde bulunuyor. İlk olarak açık adres detaylarından yola çıkmak daha doğru olacaktır. Şöyle ki Cebeci Mahallesi, Çankaya içerisinde yerini almakta. Geniş bir arsa üzerine konumlanan site tarzı konut projelerinden bir tanesidir. Bu anlamda konutlardan ziyade yatırımcılar sosyal olanakları da değerlendirmeye alıyor.

Verra Cadde Ankara Daire Tipleri

Verra Cadde Ankara projesine yönelik rezidans dairelerin inşasına gidilmekte. Kızılay Meydanı ile arasında sadece 15 dakikalık mesafe bulunduğu için popüler hale gelmiştir. Nitekim yatırımcılar konum özelliklerini dikkate alıyor. Metro istasyonlarına da yakın olmasından kaynaklı alıcılarını karşılamakta. Özellikle de Hacettepe ile Ankara Üniversitesi’ne yakın olması da öğrenciler tarafından tercih edilmesine etki etmekte. Bunların dışında konutlara yönelik detaylar ise;

  • İlk önce 1+1 şeklinde küçük daire tiplerine yer verilmekte.
  • 2+1 ile 3+1 şeklinde de dairelerin yatırımcılara sunulması esas alınmıştır.

Dairelere yönelik birim fiyatları da açıklanmıştır. Şöyle ki minimum metrekare birim fiyatı olarak 5 bin TL değerine yer veriliyor. Değerlerine göz atanlar yatırımlara geçiş yapıyor. Projeden teslim süresi olarak da Aralık 2020 tarihinin duyurulması esas alınmıştır. Süresi yaklaştıkça konutlar ve proje ile alakalı açıklamalara da yer verilecektir.

Verra Cadde Ankara Yaşam Alanları

Yatırımcılar yeni konut projelerinde yaşam olanaklarını da değerlendiriyor. Yine Verra Cadde Ankara yatırımları öncesinde proje özellikleri dikkate alınmakta. Örnek verecek olursak rezidans tarzına sahip olduğunu göreceksiniz. Bu anlamda otopark alternatiflerine ev sahipliği yapılıyor. 7/24 güvenlik sistemleri ile de desteklenmesi söz konusudur. Akabinde spor salonlarının da olması bekleniyor. Aynı zamanda havuz ile fitness yapılarının da proje özelliklerinden duyurulması esas alınmakta. Konutlar tüm bu yaşam olanakları da göz önünde bulundurularak değer kazanıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir