DAP Çekmeköy İstanbul Emlak Projesi


Anadolu yakasının en nadide bölgelerinden Çekmeköy! Doğa ve yeşil özellikle son yıllarda hasret kaldığımız hususlardan bir tanesi. DAP Çekmeköy İstanbul Emlak Projesi ile doğa ve yeşil artık ayaklarınızın altında! Doğa ile iç içe bir yaşam artık emeklilik hayali değil!

Az Katlı Özenle Tasarlanmış Mimari!

Az katlı yaşam alanlarına son yıllarda hasret kaldık desek oldukça doğru bir tabir olacaktır. Öyle ki yüksek binalar artık gökyüzünü bile görmemizi zorlaştırır hale geldi. Çok yakında hayata geçecek olan DAP Çekmeköy İstanbul Emlak Projesi ise az katlı mimarisi ile adeta ayakta alkışlanacak bir işe imza atmış durumda. Bu projede yeşilin verdiği huzur da hep sizin yanı başınızda.

Metro İstasyonuna da Oldukça Yakın!

Doğa ile iç içe olmak için şehri terk etmeye hiç gerek yok! Öyle ki DAP Çekmeköy İstanbul Emlak Projesi şehre bir o kadar yakın ama doğa ile de bir o kadar iç içe yaşamı bize sunar. Turgut Özal Bulvarı’na oldukça yakın bir konumdadır. Yapımı devam eden metro istasyonuna ise komşudur.

Bir Tarafınız Orman Diğer Tarafınız Huzur!

DAP Çekmeköy İstanbul Emlak Projesinin bir tarafı ormanın eşsiz güzelliklerine komşu olacak. Bu da bol bol oksijen ve temiz hava vaad edecek demek oluyor. İstanbul’un orta yerinde bütün bu ayrıcalıklara sahip olmak adeta göz doldurur cinsten. Yani hem şehir hayatından kopamayanlar, işlerini bırakamayanlar, hem de doğanın büyüsünden vazgeçemeyenler için eşsiz bir seçenek. Projenin fiyatları ve daire tipleri henüz açıklanmasa da fiyatlar ön talep aşamasında! Öyle ki Almanya’da düzenlenecek olan Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarında da ön taleplerin toplanması bekleniyor. Geniş ölçekli proje herkes tarafından büyük merak konusu.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir