Gala Batıkent Ankara


Ankara’nın Batıkent bölgesinde gerçekleştirilen konut projesi ile hem daire hem de iş yeri sahibi olmak isteyenlere farklı olanaklar sunulmaktadır. Gala Batıkent Ankara içerisinde 1675 tane konut ve 34 değişik ticari alan bulunur. Proje kapsamındaki daireler ise genellikle 1+1 ve 2+1 konseptinde inşa edilmektedir. Aralık 2019 itibariyle bitmesi planlanan çalışmalar, şuan için hala devam etmketedir. Gala Batıkent Ankara, dikkat çekici bir proje olmasının yanında Ankara’nın farklı lokasyonlarına da yakın bir noktadadır.

Ticari Yapılar Ve Konut Seçenekleri Bir Arada

Ticari yapıların ve konutların bir arada olduğu Gala Batıkent Ankara projesi içerisinde konutlar 10 ve 70 metrekare arasında değişiklik gösterir. 1+1 dairelerin fiyatları 149 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları ise 260 bin TL’den başlamaktadır.

  • Belirtilen konut projesinden yararlanmak isteyenlerin %20 oranında peşinat yatırmaları gerekir.
  • Kalan kısmı için bankadan kredi çekme fırsatı da bulunur.
  • Yine aynı şekilde proje kapsamında kişiye özel farklı ödeme seçenekleri de oluşturulmaktadır.
  • İçerisinde birbirinden farklı sosyal aktivite alanı olduğu için yatırımcılar ev aldıktan sonra aynı zamanda keyifli vakit geçirme fırsatına da sahiplerdir.
  • Açık ve kapalı yüzme havuzu ile çocuk oyun parkının olduğu proje içerisinde aynı zamanda günün her saatinde hizmet veren güvenlik kamerası da bulunur.

Yapı ve deprem zemin denetimi yapıldıktan sonra 2019 yılında teslim edilmesi planlanan çalışma kapsamında evlerin fiyatları en düşük 149 bin TL olarak belirlenmiştir. En yüksek ise 400 bin TL olarak karşımıza çıkar. Futbol, voleybol gibi farklı spor sahalarının olduğu konut projesinde, dairelerin konforlu olması adına akıllı ev sistemleri uygulanmıştır. Aynı zamanda ankastre mutfak seçeneği de mevcuttur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir