Hacımimi Gardens İstanbul


Bahçe görünümleri ile adından söz ettiren projeler arasında Hacımimi Gardens İstanbul’de bulunuyor. Öyle ki ilk başta katlı görünümler ile yeşil park alanlarının sunulması esas alınmış. Beraberinde ise konutlarla ve site özellikleri ile alakalı olarak açıklamalara yer verilmekte. İlk olarak sitenin Avrupa Yakası’nda Beyoğlu sınırları içerisinde yükselmesi temel alınmakta. Ardından ise adından da anlaşıldığı gibi Hacımimi Gardens yapımcı firmasından tasarımlarına gidilmekte.

Hacımimi Gardens İstanbul Daireleri

Lokasyondan kaynaklı olarak Hacımimi Gardens İstanbul projesinden sunulan dairelerin fiyatları yüksektir. Şöyle ki USD üzerinden satışına yer verilmekte. İlk olarak proje kapsamında 32 konuta yer verilmesi bekleniyor. Artı sadece 1 ticari alan sahip olacaktır. Projede temel alınan konut tipleri ise 2+1 ile 3+1 şeklinde yatırımcılara gösterilecektir. Beraberinde ise ebatlarla ve ödemelerle alakalı olarak açıklamalar sunuluyor. Bunlara göz atacak olursanız;

  • Dairelerin en az 80 m2’lik ebatlara sahip olması sağlanacaktır.
  • Maksimum olarak da 180 m2 temel alınmıştır.
  • Fiyatların 450 bin dolardan başlaması bekleniyor.
  • Konutlar banka kredisine uygun durumdadır.

En düşük fiyat yukarıda da belirttiğimiz gibi 450 bin dolar kadardır. Maksimum olarak da 1 milyon 500 bin dolar değerinde dairelerin sunulması esas alınıyor. Tüm bu değerlerin krediye uygun olduğu açık durumda. Yatırımcılar bütçe ve kredi hesaplamalarından harekete geçiyor. Beraberinde ise konut sahiplerine teslim süresi de Aralık 2018 şeklinde duyurulmakta.

Hacımimi Gardens İstanbul Proje Detayları

Konutlardan ziyade projeye yönelik detaylı açıklamalar sunulmakta. Örnek verecek olursak başta bu değerli projede yer alan konutların deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olması esas alınmakta. Hacımimi Gardens İstanbul konutları için aynı zamanda yapı denetimi de yapılmıştır. Bir de zemin etüdü yapılmış olan projeler arasında. Kapalı otopark gibi temel site özelliklerini de bünyesinde barındırması bekleniyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir