Acromia Towers Ankara


Kule şeklinde sahip olması beklenen Acromia Towers Ankara projesi şimdiden dikkat çekmekte. Özellikle de lokasyonundan kaynaklı ön plana çıktığı açıktır. Şöyle ki öncelikle Altındağ sınırları içerisinde yerini aldığı görüyoruz. Beraberinde Kazım Karabekir Caddesi’ne yakın olması göz önünde bulunduruluyor. Aynı zamanda metroya da yakın olduğu için ulaşım açısından avantajlıdır. Ulaşım imkanlarını göz önünde bulunduranlar projeyi değerlendirmeye alıyor.

Acromia Towers Ankara Daireleri

Öncelikle Acromia Towers Ankara projesinin inşasına İskitler Yapı’nın yer verdiğini göreceksiniz. Hemen arkasından da projeden sadece dairelere yer verilmediği gösterilmekte. Bunun yanı sıra ofislerin ve dükkanların da tasarlanması esas alınmakta. İlk önce proje için tam olarak 24.349 m2’lik arsanın temin edilmesi söz konusudur. Beraberinde ise iki adet kule yapısının inşasına geçilmesi bekleniyor. Kule yapılarından sunulması beklenen dairelerin özellikleri ise;

  • Başta bloklardan toplamda 250 adet daireye yer verilecektir.
  • 50 ile 708 m2 arasında değişen ebatlardan konutların tasarlanması sağlanmakta.
  • Daire tiplerine yönelik ise henüz açıklamalara yer verilmemiştir.

Daireler özelliklerinin noksan olduğu açıktır. Aynı durum ödeme seçenekleri için de geçerli. Şöyle ki henüz projeye yönelik ödeme seçenekleri de mevcut değil. Ağustos 2021 tarihinde teslim edilmesi beklenen daireler için, yakın zamanda detayların açıklanması bekleniyor.

Acromia Towers Ankara Tahmini Fiyatlar

Acromia Towers Ankara için yukarıda da belirttiğimiz gibi net fiyatlar mevcut değil. Sadece ön görülen değerlerden fikir sahibi olabilirsiniz. Örnek verecek olursak metrekare fiyatları sunuluyor. En düşük 10 bin TL iken maksimum 15 bin TL şeklinde metrekare fiyatlarına yer verilmekte. Dükkanlarda ise bu değer artış gösteriyor. Minimum 20 bin TL olarak dükkanların metrekare değeri sunulmakta. En fazla da 25 bin TL’ye kadar dükkan metrekare fiyatlarının duyurulması bekleniyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir