Myvia Yıldız İzmir Projesi


Gözde Grup tarafından hayata geçirilen Myvia Yıldız İzmir Projesi Buca’nın yıldız konut projesi olmayı hedefliyor.Konut mimarisi ve yaşam alanlarında lüks detayları öne çıkaran projede 78 konut yer alıyor. Myvia Yıldız İzmir projesi; yüzme havuzu, Sauna ve Spa, Fitness, cafe, kapalı ve açık otopark gibi alanlarıyla konforu en üst seviyede tutuyor.

Banka kredisine uygun ödeme seçenekleriyle sunulan Myvia Yıldız projesi güvenlik konusuna oldukça özen gösteriyor. Güvenli ve konforlu yaşam kalitesini taşıyan Myvia Yıldız konutları modern mimari estetiğiyle de dikkat çekiyor. Merkezi konumda yer alan projenin kira garanti sistemi de bulunuyor.

Myvia Yıldız İzmir Projesi Konut Özellikleri

Myvia Yılsız konutları 92 metrekare ve 169 metrekare arasında değişkenlik gösteren 2+1 ve 3+1 olarak farklı seçenekler görülüyor. Proje kapsamında dairelerde ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma standart olarak ev sahiplerine sunuluyor. Myvia Yıldız İzmir Projesi konutlarının yer aldığı iki blok girişinde de resepsiyon bulunuyor. Ferah ve derinlikli dairelerin iç mimari özellikleri de konforlu yaşam ilkesini tamamlıyor.

Konutların fiber optik internet altyapısı da var. Akıllı ev teknoloji sistemleriyle donatılmış olan Myvia Yıldız konutları ileri teknoloji güvenlik sistemleriyle korunuyor. Günlük daire temizliği, çöp toplama, çamaşır servisi, kuru temizleme ve oda servisi gibi konforu her detayda yaşatacak hizmetler projede sunulan hizmetler arasında.

Myvia Yıldız İzmir Projesi Nerede Yer Alıyor?

Myvia Yıldız Buca’da merkezi bir konumda yer alıyor. Tüm hastanelere ve önemli merkezlere kısa mesafede bir alanda hayata geçirilen Myvia Yıldız İzmir Projesi her yere hem yakın hem de her yerin biraz dışında kalmak isteyenler için ideal bir yaşam alanı sunuyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir