Renk City Sultanbeyli Evleri İstanbul Emlak Projesi


Sultanbeyli İstanbul’un en gözde ilçelerinden birisi. Bilindiği üzere Sultanbeyli üç tarafı da ormanlarla kaplı bir ilçe olmanın yanı sıra, Ömerli Barajı’na olan yakınlığı ile de orada yaşayanlara bol bol oksijen sağlamaktadır. Havası bu sayede temizdir. Nüfus yoğunluğu vardır ve konut almak isteyenler tarafından sık tercih edilen bir ilçedir. Hal böyle olunca Renk City Sultanbeyli Evleri İstanbul Emlak Projesi de tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

Neden Renk City Sultanbeyli Evleri?

Sultanbeyli ilçesi İstanbul Anadolu yakasının gelişen bir incisi adeta. Gün geçtikçe gelişiyor, büyüyor ve yenileniyor. Renk City Sultanbeyli Evleri İstanbul Emlak Projesi de bu değere değer katıyor. Sultanbeyli’de adeta bir yıldız gibi parlamayı amaçlıyor. Otobana, devlet hastanesine ve daha pek çok merkezi konuma yakınlığı ile de gönülleri fethediyor. Yani konum olarak oldukça fazla ilgi çekiyor. Bunun yanı sıra dairelerin ferahlığı ve sosyal alandaki çalışmaları ile de beğeni topluyor.

Kapalı Otoparkı Bulunuyor mu?

Günümüzde çoğalan araç sayıları ile otopark sorunu, ev sahibi olmak isteyen herkesin kafasında bir soru işareti. Renk City Sultanbeyli Evleri İstanbul Emlak Projesi ise her ayrıntıyı düşündüğü gibi otopark konusunda da takdir toplamış. Bu konutlarda kapalı otopark bulunmakta. Öyle ki artık saatlerce arabamıza yer aramamıza gerek kalmayacak gibi gözüküyor.

Fiyat Aralıkları Nasıl?

Fiyat aralıkla her konutta olduğu gibi burada da metrekaresine ve özelliklerine göre değişmekle birlikte 2+1’ler 230 Bin TL ile 280 Bin TL arasında seyrediyor. 3+1 daireler ise 339 Bin TL ile 340 Bin TL arasında seyrediyor. Size de seçiminizi yapmak ve arkanıza yaslanıp yeni evinizin keyfini, mutluluğunu, huzurunu sürmek kalıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir