Koçsa Butik İzmir Emlak Projesi


Koçsa Butik İzmir emlak projesi Koçsa İnşaat imzası ile hayata geçirilmiş olup İzmir’in Gaziemir ilçesindedir. Proje, 2 blokta 32 daireden meydana gelmektedir. Projede konutlar ile birlikte 2 adet de ticari dükkan bulunmaktadır. Koçsa Butik İzmir emlak projesi kapsamında;

  • 2+1 daireler: brüt 85 metre kare, net 75 metre kare
  • 3+1 daireler: brüt 109- 134 metre kare, net 98- 118 metre kare

Olarak tasarlanmıştır. 2+1 dairelerin satışları tamamlanmış olup 3+1 daireler için fiyat 449.00 ile 549.000 TL arasında değişmektedir. Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar tüm bankalardan kredi kullanımına uygundur. Dairelerin içerisinde ebeveyn yatak odasına ve salonda inverter klimalar, antrede vestiyer, mutfakta Teka marka 4’lü ankastre set, asma tavan, görüntülü görüşme sistemi, özel üretim lake iç kapılar bulunmaktadır. Konum itibariyle de son derece avantajlı olan Koçsa Butik projesi Sarnıç Çarşı’ya 900 metre, Gazi Koleji’ne 700 metre, İzban’a 1.3 km, havaalanına 2.5 km, Gaziemir Kipa’ya 1.4 km, Gaziemir Carrefour’a 1.5 km, sağlık ocağına 900 metre mesafede yer almaktadır. Proje kapsamında 2+1 dairelerin satışı tamamlanmış olup, 3+1 daireler sizleri bekliyor! Detaylı bilgi için iletişim numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Koçsa Butik İzmir emlak projesi özellikleri

Koçsa Butik İzmir emlak projesi İzmir’in Gaziemir ilçesinde hayata geçirilmiş olup konum itibari ile son derece elverişlidir. Doğayı hissedebileceğiniz bu proje çocuklu aileler için de gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Sitede; çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik ve kapalı otopark bulunmaktadır. Konutlarda; intercom sistemi, yerden ısıtma ve jakuzi bulunmaktadır. Bina içerisinde asansör mevcut olup, proje yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde gerçekleştirilmiştir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir