Carmel İnn Ayayorgi İzmir


İzmir’in Çeşme ilçesi, Türkiye’de en çok sevilen tatil bölgelerinden bir tanesi olarak biliniyor. Carmel İnn Ayayorgi İzmir projesi de Çeşme’de yapılan inşaat projeleri arasında yer alıyor. 13 tane villadan oluşan projedeki tüm villalar 7+1 olarak tasarlanıyor. Proje 7 bin 874 metrekarelik bir alan üzerinde tasarlanmış. 2019 yılının Mart ayı itibariyle sahiplerine teslim edilecek olan villaların toplamda 230 metrekarelik kullanım alanı bulunuyor.

Carmel İnn Ayayorgi İzmir projesinde yer alan villaların fiyatları ise 2 milyon 700 bin TL’den başlayarak 3 milyon 100 bin TL’ye kadar yükseliyor. Her ne kadar tüm villaların içeriği ve büyüklüğü aynı olsa da, konumları gereği bazılarının fiyatları diğerlerine göre daha yüksek bir şekilde satışa sunuluyor. Ödeme konusunda ise alacağınız villaya göre ödeyeceğiniz miktarın yarısını peşin, diğer yarısını ise teslim tarihine kadar ödeme şansınız bulunuyor.

Proje Özellikleri

İzmir’in Çeşme ilçesinin Dalyan olarak adlandırılan bölümünde tasarlanan Carmel İnn Ayayorgi İzmir projesinde toplamda 13 adet villaya yer veriliyor. Ayayorgi Kanyonu’na 1.5 kilometre uzaklıkta olan bu projede her villanın kendisine özel bir açık yüzme havuzu bulunuyor. Buna ek olarak açık otoparkın da bulunması, projenin en iyi özellikleri arasında yer alıyor. Ayrıca tüm villalarda 7 oda 6 banyo, sauna, sinema odası, geniş peyzaj alanı, içerisinde özel oturma bölümü bulunan sonsuzluk havuzu, hizmetli odası  gibi imkanlar da yer alıyor.

Carmal İnn Ayayorgi İzmir villalarının tamamında akıllı ev sistemleri kullanılmış. Akıllı ev sistemlerine ek olarak merkezi klima ve şömine gibi sistemler de bulunuyor. Bu sayede projenin oldukça teknolojik ve lüks bir hale getirildiğini söyleyebiliriz.

Projenin resimlerini internetten inceleyerek, erken ödeme fırsatlarından yararlanmak için başvuruda bulunabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir