Mahall Ankara


Ankara / Çankaya üzerinde konumlanan Mahall Ankara projesinin mimarı, Türkerler İnşaat olarak ifade ediliyor. Projenin hem rezidans hem de ofis tipleri çerçevesinde tasarlanması söz konusudur. Bunun için de toplamda 40.638 m2’lik bir arsa alanı üzerinden konut tasarımlarının sunulması esas alınmıştır. Tasarlanan konutlardan yana yatırımcıların ilerlemeleri ve hemen teslim olan dairelere sahip olmaları sağlanacaktır.

Mahall Ankara Konut ile Ofis Tasarımları

Öncelikle konumuna yönelik detaylara göz atmanız faydalı olacaktır. Bu anlamda Mahall Ankara projesinin Eskişehir yolu üzerinde bulunması söz konusudur. Dumlupınar Bulvarı üzerinde yer alan projede toplamda 246 adet konut yerini alıyor. Yatay olacak şekilde 86 tane de ofisin inşasına yer verilmiştir. Diğer ofisler için ise sayının 140 olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda 41 adet mağazanın da sunulması söz konusudur. Evler ise;

  • 2+1 ile 3+1 olarak klasik oda ve salon planlamalarına geçiş yapılmıştır.
  • Farklı olarak 4,5 +1 olarak da evlerin bulunduğunu göreceksiniz.
  • Minimum 80 maksimum 730 m2’ye kadar alanları da ifade edilir.

Daire tiplerine göre farklı fiyat aralıklarının sunulması söz konusudur. Örneğin 2+1 şeklinde olan dairelerin 870.000 TL’den başlayan fiyatlar çerçevesinde alıcısı ile buluşması bekleniyor. Hemen arkasından 3+1 olanlar için de 995.000 TL’den başlayan fiyatların duyurularına geçilir. Bunun arkasından 4,5+1 olanların ise fiyatları 1.200.000 TL’den başlamaktadır.

Mahall Ankara

Mahall Ankara  evlerinin yanı sıra site ile bina özelliklerine de dikkat etmekte fayda var. Örneğin çocuk oyun alanlarına ve açık yüzme havuzlarına sahip olan site özelliklerini bünyesine katmıştır. Sauna ile spor merkezlerinin bulunduğunu da göreceksiniz. AVM ile kafe yapıları dahi site içerisinde mevcut konumdadır. Açık ile kapalı olacak şekilde otopark hizmetlerine yer verilmiştir. Güneşlenme teraslarının dahi bulunduğu projede 7/24 güvenlik sistemlerine ev sahipliği yapılıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir