AnkaNatura Ankara Emlak Projesi


Ankara’nın Beytepe bölgesinde olan AnkaNatura merkezi yaşama yakın konfor fırsatı sunan projedir. Gordion AVM’ye sadece 5 kilometre uzaklıkta olan yer sizi yaşam merkezlerinden de uzak tutmuyor. Ankara’da size daha iyi bir yaşam fırsatı sunan AnkaNatura Ankara Emlak Projesi ile hem şehrin içinde hem de doğa ile yaşama fırsatı sunar. Az katlı mimari ile çevreyle uyumlu yaşama garantisini sunan projenin en çok tercih edilme sebebi doğayı düşünmesidir. Yanında bulunan Hacettepe Ormanı ile güneş ve yeşillik Ankara’nın çok başka havasını yaşamanızı sağlar. Güneş enerjisini kullanarak sürdürülebilir çevre ilkesiyle enerji doğal yaşamı destekler.

AnkaNatura Daireleri

Akşan A.Ş. tarafından inşa edilen AnkaNatura Ankara Emlak Projesi 63 bin metrekarelik alana kurulmuştur. Toplamda içerisinde 107 daire bulunan proje 2 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daire seçeneklerini barındırıyor. Bu dairelerin genişliği ise 140 ile 376 metrekare metrekaredir. Çok katlı binaları içermeyip sunduğu tek katlı konut imkânı ile tercih edilme sebebidir. AnkaNatura projesi ile karşımıza çıkan konutların özellikleri ise;

  • Akıllı ev teknolojisine sahip olması
  • Yerden ısıtma ile ısı kolaylığı
  • Geniş teras ve balkon ferahlığı
  • Isı pay ölçere sahip olmasıdır.

AnkaNatura’da Sosyal İmkanlar

Tasarım anlamında göze hoş gelen az katlı daireler hem sizin ferah hem de huzurlu vakit geçirmenizi sağlayan bir ortamı size sunuyor. İçerisinde bulunan açılır kapanır havuzla dilediğiniz eğlenceli vakti geçirebilirsiniz. Ayrıca içerisinde bulunan güvenilir çocuk oyun alanları çocuklarınızın sıkılmadan yeşilliğin havasını alarak oyun oynama imkanı sunar. Market kafe gibi sosyal alanı da vardır. Sağlıklı yaşamınız için de sauna ve fitness merkezinden yararlanabilirsiniz. İçerisinde geniş kapalı otoparkı ve basketbol sahası bulunur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir