İzka Port Bayraklı İzmir Konut Projesi


İzmir Bayraklı’da inşa edilen İzka Port Bayraklı İzmir Konut Projesi Adalet Mahallesi’nde yükselen bir projedir. İzka İnşaat’ın üstlendiği ve sahil şeridindeki eşsiz konumu ile büyük merak uyandırdığı bu özel konut projesinde daireler 1+1’den başlayarak 4+2’ye kadar uzanıyor.

Tek blok halinde 34 kattan oluşan bu İzka Port, 144 adet birbirinden bağımsız alandan oluşuyor. Modern bir yaşam alanı olarak tasarlanan ve içindeki sosyal olanaklar ile merak uyandıran projede dairelerin fiyatları 650 bin TL gibi bir rakamdan başlıyor.

Projenin Detayları

İzka Port Bayraklı İzmir Konut Projesi 57 m2 ile 190 m2 aralığında 1+1, 3+1 ve 4+2 dairelerin toplamından oluşuyor. Bu daireler;

  • 1+1 net 57m2
  • 3+1 net 160m2
  • 4+2 net 190m2 olarak hazırlandı.

Projenin en ilgi gören alanı ise 4.katında yer alan ve Sonsuzluk Havuzu (İnfinity Pool) ismini alan yer oluyor. Zaten denize sıfır olarak inşa edilen üstüne üstlük bir de koca bir katının böyle eşsiz bir projeye ayrılmış olmasıyla alıcılarını bekleyen proje; deniz manzarasına karşı havuz keyfini sürmeyi vaat ediyor.

Projenin Konumu ve Diğer Detayları

İzmir’e yakışan ve beklenen bir proje olarak dikkat çeken İzka Port Bayraklı İzmir Konut Projesi cam balkonlu ev standartlarını yakalamış bir projedir. Kapalı otoparkından tutunda spor salonları ve çocuk alanları ile tek bir binada büyük konfor ve huzuru sunabiliyor. Residence hizmeti mantığı ile hayata geçirilen İzka Port peyzajı ve fitness merkeziyle de yaşam alanı içinde istenilen beklentileri sonuna kadar karşılayabilecek.

Hem Bayraklı sahilinin dibinde olması hem havuz keyfini koca bir kat ile sunması hem de ferahlığı ile başarılı bir proje olan İzka Port Bayraklı İzmir Konut Projesi başta Adliye Sarayı olmak üzere Alsancak, Bornova, Konak, Çiğli, Çeşme ve Foça’ya da oldukça yakın bir konumda.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir