Kuzu Effect


Ankara – Çankaya’da yükselen konut projelerinden bir tanesi de Kuzu Effect olarak karşınıza çıkacaktır. Diğerlerinden farklı olarak daha modern tasarımlara yer verildiğini göreceksiniz. Bunun yanı sıra yeşil alanlarından kaynaklı da dikkat çektiğini söylemek gerekiyor. Kuzu Grup yapım firması çerçevesinde tasarlanan konutların yatırımcılarını uygun ödeme seçeneklerinden yana karşılaması söz konusudur.

Kuzu Effect Konut Özellikleri Nasıl?

Kuzu Effect projesine yönelik öncelikle 30.730 m2’lik arsa alanına yer verildiğini belirtmek gerekiyor. Bunun hemen akabinde farklı oda sayılarından konutlar sunuluyor. Proje tipi olarak rezidans yapılarına yer verilmektedir. Aynı zamanda ofis tasarımlarına da yer veren projeler arasında gösteriliyor. Toplamda 203 adet konut sayısının bulunduğunu göreceksiniz. Bunun akabinde sunulan daire özellikleri ise;

  • Toplamda 15 adet 1+1 daire tiplerinin sergilenmesi söz konusudur.
  • 52 tane de 2+1 şeklinde konutlara yer veriliyor.
  • 28 adet 3+1 şeklinde de dairelerin bulunduğunu göreceksiniz.
  • 35 adet ise 4+1 tipli dairelerin yatırımcılarını karşıladığı görülüyor.
  • Son olarak 5+1 şeklinde de 4 tane daireye yer verilir.

Loft ile yatay olarak tasarlanan ayrı blokların da bulunduğunu göreceksiniz. Bu bloklardan yana da dairelerin farklı tiplerden sunulması esas alınır. Örneğin loft bölümü içerisinde 4+1 ile 5+1 olacak şekilde dairelerin sunulması söz konusudur. Yatay olan bölümlerde ise 1+1 ile 2+1 şeklinde daire seçenekleri ile karşı karşıya kalacaksınız.

Kuzu Effect Konut Projesinin Avantajları Nelerdir?

Projenin başta konumu gereğince avantajlı olduğunu söylemek gerekiyor. Şöyle ki şehir ile orman manzaralarına sahip olduğunu göreceksiniz. Bunun dışında göl manzaraları bulunan konutların da bulunduğu biliniyor. Kuzu Effect karma bir konut projesi olmasından dolayı da herkesin isteklerini karşılıyor. Farklı bölümlerden farklı konut tiplerine ev sahipliği yapmaktadır. Son olarak Ankara’nın en güzel konumuna sahip olması da bir diğer avantajıdır. Tüm bu avantajlarına karşılık olarak ödeme seçeneklerini sunduğunu ve yatırımcılarını karşıladığını belirtmek gerek.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir