Emlak Konut Florya Evleri İstanbul Emlak Projesi


İstanbul’da Avrupa Yakası’nda elit yer olan Folorya’da kurulmuş olan proje hayallerinizi gerçekleştirmeyi sunuyor. İstanbul’un en değerli arazisi olarak gösterilen eski Atatürk Havalimanına komşu olan 68000 metrekarelik arsaya konumlanmış bir emlak projesidir. Emlak Konut Florya Evleri İstanbul Emlak Projesi 1.5 milyar lira değerinde olmuş olup alanında uzman olan Emlak Konut GYO tarafından inşa edilmeye başlanmıştır. Bu rağbet görülen araziye kurulmuş olan proje içerisinde ise toplamda 182 konut ile 60 villa yer alıyor. İçerdiği Emlakları ‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ kampanyası ile satışa sunduğu için çok kısa bir süre zarfında dairelerin çoğunu satabildiler. Oturum için olan dairelerin dışında Emlak Konut Florya Evleri İstanbul Emlak Projesi içerisinde 12 tane ticari üniteyi de barındırıyor. Zengin çeşitliliği sayesinde çok farklı alıcalar da hitap edebilen emlak projesi İstanbul’un göbeğinde ailenizle huzurlu bir yaşam alanını yaşama fırsatını veriyor.

Emlak Konut Florya Evleri İstanbul Emlak Projesi Özellikleri

Proje içerisinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarımları olmuş olan daireleri vardır. Yatay mimariyi ön planda koyan emlak projesi içerisinde çocuk oyun alanları, bisiklet yolları, kapalı spor tesisi ve sosyal alanların yer aldığı 1 adet sosyal tesisi içerisinde barındırıyor. Bu sayede sosyal yaşam alanı zenginliğini de dairelerde yaşarken de tadabilme imkanına erişirsiniz. Emlak Konut Florya Evleri İstanbul Emlak Projesi içerisinde yükseklik kot farkına bağlı olarak 3 ve 4 kat olarak tasarımı yapılmıştır. Deprem yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş olan dairelerde ise inşaat teknikleri son teknolojiye uygun olarak tasarlanmıştır.

Emlak Konut Florya Evleri İstanbul Emlak Projesi Fiyatları

Çok hızlı tükenen daireler ise metrekare birim fiyatı 18 bin TL olarak satışı olup ticari olarak düşünülmesi durumunda ise 25 bin liradan satışa sunulmuştur metrekare birim fiyatı.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir