3s Firuze Konakları


3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. Tarafından tasarlanan projelerden bir tanesi de 3s Firuze Konakları olarak bilinir. Nitekim adından da anlaşıldığı üzere yapımcı firma tarafından hayata geçirileceğini söylemeliyiz. Bu anlamda İstanbul – Avcılar merkezinden inşasına yer verilmektedir. Yatırımcıların ise Eylül 2018 tarihinde konutlarını teslim alacakları ifade edilir.

3s Firuze Konakları Blok ile Konut Özellikleri

3s Firuze Konakları projesi için 28.000 m2’lik arsa alanının kullanılması temel alınmıştır. Akabinde daire ile dükkanlardan yana proje tiplerinin inşasına yer verilmesi söz konusudur. Toplamda da 523 adet konut sayısına ulaşması bekleniyor. Proje aynı zamanda toplam 3 bloktan oluşmaktadır. Bloklardan yana karşınıza çıkacak olan konutlar ve m2’leri ise;

  • 1+1 olarak tasarlanan daireler için 68 ile 73 m2 aralığında alanlara yer verilir.
  • 2+1 şeklinde ki konutlar için ise 115 ile 156 m2 arasında tercihlerde bulunmanız bekleniyor.
  • 3+1 olarak tasarlanan konutların ise 109 ile 203 m2 şeklinde sunulması söz konusudur.
  • 73 m2’den maksimum 200 m2’ye kadar konut alanlarının bilgisine de ulaşabilirsiniz.

Tüm bu bilgilere dikkat edilmesi halinde yatırımlara geçilebilir. Öyle ki dairelerin m2 alanlarına bağlı olarak farklı ödeme seçeneklerine yer verilmiştir. Yatırımcıların geçerli ödeme seçeneklerini de incelemeleri gerekiyor. Akabinde ise istedikleri daireye sahip olmak adına bankalara başvurmaları mümkün olmakta.

3s Firuze Konakları İçin Fiyatlar

Proje kapsamında baştan da söylediğimiz gibi farklı konut tiplerine yer veriliyor. 1+1’den başlayarak 3+1’e kadar pek çok daire seçeneği ile karşı karşıya kalacaksınız. Dairelerin m2 alanlarına bağlı olarak fiyatları değişim gösteriyor. Örneğin 1+1 olarak tasarlanan konutların değeri 421.000 TL’den başlıyor. Peşin alım yapmak isteyenlere yönelik %15 değerinden indirim kampanyalarının olduğunu söylemeliyiz. Vadelerden yola çıkmak isteyenler ise 48 ay sıfır faiz fırsatlarından yararlanma hakkına sahip olacaktır. Banka kredilerinin de konut projesi adına uygun olduğunu göreceksiniz. 3s Firuze Konakları üzerinden daire almak isteyenler uygun faiz oranlarından yola çıkabilirler.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir