Roya Nova Rezidans İstanbul Emlak Projesi


Roya Nova Rezidans İstanbul Emlak Projesi Roya yapı tarafından yapılmıştır. Roya Nova Rezidans 32 katlıdır. Roya Nova Rezidansın tek bloğunda 246 daire bulunur. Roya Nova Rezidanstaki 1+0 daireler 47,84 metrekaredir, Roya Nova Rezidansta bulunan 1+1 daireler 65,59 metrekaredir. Bu rezidansta bulunan 2+1 daireler ise 98,4 metrekaredir. Roya Nova Rezidans İstanbul Emlak Projesi için 1+0, 1+1 ve 2+1 daireler yapılmıştır.

Royal Nova Rezidans İstanbul Emlak Projesi İçin Fiyat Bilgisi

Royal Nova Rezidans İstanbul Emlak Projesi İçin;

1+0 daireler 578.000 TL’den başlar

1+1 daireler 708.000 TL’den başlar

2+1 daireler 1.072.000 TL’den başlar

Royal Nova Rezidans İstanbul Emlak Projesi İçin Ödeme Yöntemleri

Royal Nova Rezidans İstanbul Emlak Projesi için daire sahibi olmak isteyenler firma tarafından 12 ay vadeli olacak şekilde daire alabilirler. Diğer yöntem olan kredi çekmek ise Halkbank tarafından 180 ayda ödenerek 0,64 faiz oranıyla kredi çekilebilir.

Royal Nova Rezidans İstanbul Emlak Projesinin Özellikleri

Royal Nova Rezidans İstanbul site özelliği olarak kapsamlı bir sitedir. Kafe, restoran, sinema, güvenlik, sauna, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve kapalı otopark gibi pek çok site özelliği vardır. Royal Nova Rezidans İstanbul’un bina özellikleri ise şöyledir; hidrofor, su deposu, jeneratör ve asansör. Elektrikler kesildiğinde ve sular kesildiğinde bina özellikleri sayesinde site içinde herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Konutu satın aldığınızda içerisinde ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve çamaşır odasına sahip şekilde satın alınır. Royal Nova Rezidans İstanbul ısı yalıtımı yönetmeliğine uygun bir binadır. Binanın zemin etüdü ve yapı denetimi yapılmıştır. Royal Nova Rezidansın içinde ihtiyaç duyacağınız birçok dükkan bulunmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir