Pendik Sahil Konakları İstanbul Emlak Projesi


Pendik Sahil Konakları İstanbul Emlak Projesi Has Kule ve Evra Grup ile birlikte yapılmış bir projedir. Pendik sahil konakları İstanbul emlak projesinin 7 bin metrekarelik bir arsa alanı vardır. Pendik sahil konaklarında 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler mevcuttur. Proje toplamda 3 bloktan oluşur. Pendik sahil konakları projesinde 180 tane daire vardır. Projede daire metrekareleri 125 ve 193 metrekare aralığındadır. Pendik sahil konakları İstanbul projesindeki daireler giyinme odasına, balkona ve ebeveyn banyosuna sahiptir. Dairelerin içinde ankastre beyaz eşya da bulunur. Bina merkezi ısıtma sistemi ile ısınmaktadır. Pendik Sahil Konakları İstanbul Emlak Projesi sosyal alanları için 5 bin metrekarelik bir alan yapılmıştır. Bu projenin balkonları 8 metrekaredir. Pendik Sahil Konakları İstanbul Emlak Projesinde bulunan bütün daireler deniz manzaralıdır. Evlerde deniz manzarasının keyfi sürülür. Daireler adalar manzarasını da görmektedir. Kahvaltılar ve akşam yemekleri deniz ve ada manzarasıyla keyifli hale gelir. Sabiha Gökçen havaalanına da oldukça yakındır Pendik sahil konakları.

Pendik Sahil Konakları İstanbul Emlak Projesi Özellikleri

Pendik Sahil Konakları İstanbul Emlak Projesi pek çok özelliğe sahip bir projedir. Hamam, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, fitness salonu ve dinlenme alanları bu projede olan özelliklerdir. Projede güvenlik ve güvenlik kamerası da mevcuttur. Pendik sahil konakları oldukça güven içeren bir projedir. Projede bulunan çocuk parkları da çocuklu aileler için büyük bir avantajdır. Proje otopark konusunda da zorluk yaşanmayacak bir projedir. Projenin kapalı otoparkı mevcuttur.

Pendik Sahil Konakları İstanbul Emlak Projesi Fiyat Bilgisi

Pendik sahil konakları 1.200.000 TL ile 2.100.000 TL fiyatları aralığındadır. 2+1 daireler 1.200.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Daire büyüklüğü arttıkça fiyatta artacaktır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir