Mimkent Vista İzmir Emlak Projesi


Mimkent Vista İzmir emlak projesi Deviren İnşaat imzası ile hayata geçirilmiş bir proje olup 11 katlı tek blokta 33 adet daireden meydana gelmektedir. Her bir katta 3 daire bulunmaktadır. Proje kapsamındaki 2+1 daireler brütte 135-145 metre kare, nette 70-80 metre kare olup 3+1 daireler brütte 170 metre kare, nette 105 metre kare büyüklüğündedir. Daire fiyatları;

  • 2+1 daireler: 395.000- 480.000 TL
  • 3+1 daireler: 625.000 TL

Şeklinde olup, konut bedelinin yüzde ellisi peşinat olarak veriliyor. Kalan diğer yarısı ise proje tesliminde ödenmektedir. Aile yaşantısı için son derece uygun olan Mimkent Vista İzmir emlak projesi zengin bir peyzaj alanına sahip! Projenin hayata geçirileceği alanda %70 lik bir kısım yeşil alandan oluşmaktadır. Doğayla adeta iç içe hissedeceğiniz bu projede özel kapalı otopark da bulunmaktadır. Özel kilitli depo alanları var olmakla birlikte, fazla eşyaları nereye koyacağız derdine son vereceksiniz! Dairelerin tamamının içerisinde Teka marka davlumbaz, ocak ve fırından oluşan 3’lü ankastre set bulunmaktadır.

Mimkent Vista İzmir emlak projesi özellikleri

Mimkent Vista İzmir emlak projesi İzmir’in Karabaağlar ilçesinde hayata geçirilmiş olup, kusursuz bir aile alanına sahiptir. Sitede; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, merkezi uygu sistemi ve süs havuzu bulunmaktadır. Konutlarda; ankastre beyaz eşya, intercom sistemi, merkezi ısınma, ısı pay ölçer, depo/ kiler, hizmetli odası bulunmakta olup binada asansör bulunmaktadır. Projenin yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış olup, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygundur. Çocuklu aileler için de biçilmiş kaftan olan bu projenin detayları için bizlere ulaşın.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir