Seğmen Bağlıca Konutları Ankara Emlak Projesi


Seğmen Bağlıca Konutları Ankara Emlak Projesi, Yazıcı Grup projeleri arasında yer almaktadır. 9 tane blok bulunan projede 5 tane villa ve 435 tane de daire bulunmaktadır. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri sunulmaktadır. Projedeki ilk etapta 6 tane blok vardır.

Seğmen Bağlıca Konutları için Banka Kredisi!

Seğmen Bağlıca Konutları Ankara Emlak Projesi, banka kredisi almak için uygundur; kredi desteğiyle modern konutlara sahip olabilirsiniz. Satılık daireler 350.000 TL’den başlamaktadır ve 680.000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Hemen teslim edilebilir özelliktedir.

Satılık konut fiyatları böyleyken kiralar ise 800 TL’den başlamaktadır. Dairelerde lüks malzemeler kullanılmaktadır. 2+1 evlerin kiraları ortalama 800 TL civarında iken 3+1 ve 4+1 konutların kirası ise 950 TL ve 1350 TL arasında değişmektedir.

Konutların büyüklüğü ise 2+1 için 82-92 veya 100 metrekaredir.  3+1 için 108 metrekare ve 4+1 daireler içinse 168 metrekaredir. Projedeki evlerin ve site alanının bazı özellikleri şunlardır:

  • Ebeveyn banyosu
  • Ebeveyn giyinme odası
  • Çamaşır odası
  • Çift balkon
  • Jeneratör, hidraför, su deposu, yolcu asansörü, kiler
  • Kapalı devre video sistemi
  • Geniş yeşil alanlar, oyun parkları, yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, açık otopark, yürüyüş parkurları vb. bulunmaktadır

Seğmen Bağlıca Konutları Ankara Emlak Projesi, ulaşım bakımından merkezidir. Başkent Üniversitesi’ne, Hacettepe, Çankaya ve Bilkent Üniversitesi’ne, Kızılay ve Ulus’a yakındır. Binalar deprem yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine uygun biçimde inşa edilmişlerdir.

Yapı denetimi gerçekleştirilen Seğmen Bağlıca projesi, merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Hazır teslim konutlardır. Dairelerde lüks malzemeler kullanılacaktır. Etimesgut Bağlıca Mahallesi’nde konumlanan Seğmen Bağlıca konutları toplamda 100.000 metrekare arasa üzerinde inşa edilmiştir. Villa tercih ederseniz bu bölgede ve bu projede 5 adet de villa satılmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir