Yücesoy Santrall İzmir / Bornova


Yücesoy Mühendislik tarafından hayata geçirilen bir proje olan Yücesoy Santral projesi, İzmir Bornova’da yer alır. 2 etaptan oluşan proje, rezidans imkanı sunar. İlk etabında 140 dairenin bulunacağı Yücesoy Santrall İzmir / Bornova projesi, ikinci etabının da yapımıyla birlikte toplamda 400 konutu satışa çıkaracaktır.

Büyüklük olarak 50 metrekare ile 90 metrekare arasında değişen konutlar, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneği ile alıcılarını bekliyor. Yücesoy Santrall İzmir / Bornova projesinin fiyatları; 1+1’lerde 415.000 TL’den, 2+1’lerde 560.000 TL’den, 3+1’lerde ise 1.200.00 ile 1.295.000 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa verilecektir.

Yücesoy Santrall Proje Detayları

Yücesoy Santrall İzmir / Bornova projesindeki konutların ödeme fırsatı olarak; yüzde 25 peşinat ile 18,24 ve 36 ay vadelendirme yapılmaktadır. Ayrıca proje, kişiye özel ödeme koşulları da yaratmaktadır.

  • İzmir’de hayata geçen bu proje; kafeleri, gurme restoranları, blokların altında bulunan alışveriş merkezleri ve çevresindeki üniversiteleri ile beğeni topluyor.
  • Lokasyon anlamında oldukça avantaja sahip proje, toplamda 2 etaptan oluşacaktır. her etapta 2 blok kullanacak proje toplamda 4 blok ile son bulacak.
  • Yücesoy Santrall projesinin en dikkat çekici özelliğinden bir tanesi olarak, blokların zemininde AVM bulunacaktır.

Projedeki ticari bölgelerde ise birbirinden ünlü markalar satış yapacak.

İlk etabının Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanan projenin ikinci etabının ne zaman teslim edileceği henüz belli değildir. Proje tamamlandıktan sonra alıcısına %40 prim kazandırması beklenmektedir. Ayrıca projenin kira getirisi de oldukça memnun edici olacaktır. Projede en düşük konut fiyatı ise; 415 TL bin iken, en yüksek konut fiyatı 1 milyon 25 bin TL’dir.  Site özelliklerinde; AVM, kafe, restoran ve kapalı otopark gibi özellikler bulunmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir