Mavera Villa İstanbul


Nisan 2018’de başlayan Mavera Villa İstanbul projesi, Topuzlar İnşaat tarafından tasarlanan projeler arasında yer alıyor. Projede toplamda 20 villa yer alıyor ve tüm villalar 7+2 olarak tasarlanmış. Projede yer alan tüm villaların özel bahçeleri bulunuyor. Projenin teslim zamanı ise 2019 yılının mayıs ayı olarak belirlenmiş.

Mavera Villa İstanbul projesindeki tüm daireler aynı boyutta olmasına rağmen bazılarının konumları daha iyi olduğu için fiyatlar 2.500.000 TL ile 3.000.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Mavera Villa projesi ofislerinden, inşaatın çizimini ve villaların konumlarını daha detaylı görebilirsiniz. Ödeme konusunda ise Topuzlar İnşaat sizden projenin %25’lik kısmını ilk olarak peşin halde alıyor. Kalan kısmı ise 30 ya da 36 içerisinde ödeme imkanınız bulunuyor.

Proje Özellikleri

Beylikdüzü’nde yapılması planlanan proje ikiz tipi villalardan oluşuyor. 9 bin metrekare boyutunda arsa üzerinde yükselen proje ayrıca 730 metrekarelik villalardan oluşuyor. Ayrıca villaların bahçelerinin boyutları da 270 metre kare olarak karşımıza çıkıyor. Mavera Villa İstanbul Projesi Beylikdüzü Plajı’na 1 dakika, Büyükçekmece sahiline 7 dakika, E5 Karayolu’na 5 dakika ve Atatürk Havalimanı’na ise 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Proje içerisinde yer alan sosyal alanlar şu şekilde:

  • Açık yüzme havuzu
  • Sauna
  • Jakuzi
  • Barbekü
  • Kamelya
  • Çocuk oyun alanları

Bunlara ek olarak projede su deposu ve güvenlik de yer alıyor. Her villanın barındırdığı bazı özellikler de var. Mesela tüm villalarda ankastre beyaz eşya, teras, jakuzi, merkezi klima, çamaşır odası, kombi ve akıllı ev sistemleri yer alıyor. Üstelik binanın tüm yapı denetimi ve zemin etüdü işlemleri yapıldığı için, hem deprem yönetmeliğine hem de yalıtım yönetmeliğine uygun olduğu da projenin özellikleri arasında yer alıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir