Makro Silivri


İstanbul’un yazlık bölgelerinden bir tanesi olarak bilinen Silivri’de Makro İnşaat, yeni bir projeye başlıyor. Makro Silivri adını alan proje, bölgedeki en büyük yaşam merkezlerinden bir tanesi olma özelliğine de sahip. 1+1, 2+1, 5+1 ve 6+1 dairelerin yer aldığı merkezde, toplamda 616 tane konutun olması bekleniyor. Silivri’nin Ortaköy mahallesinde gerçekleştirilecek olan konut projesi, konforlu ve lüks dairelere sahip olmak isteyen bireyler açısından avantajlı olacak gibi görünüyor.

Silivri’de Kullanışlı Bir Yaşam Merkezi

Silivri’de kullanışlı bir yaşam merkezi oluşturma düşüncesi ile yola çıkan Makro inşaat, hazırlanan projeyi 2020 yılında bireyler ile buluşturmayı planlıyor. Makro Silivri içerisinde yapılan peyzaj düzenlemeleri ile birlikte, bireyler huzurlu ve doğa ile iç iç bir ortamda keyifli vakit geçirebilirler.

  • 98 bin 146 metrekarelik alana inşa edilecek olan konutlar, 5 blok şeklinde düzenlenecek.
  • Silivri’de İstanbul’un gürültüsünden ve kalabalığından uzaklaşmak isteyen kişiler bu sayede keyifli vakit geçirebilecekler.
  • Belirtilen yaşam merkezinde daireler ile birlikte mağaza ve restoran seçeneklerinin de oluşturulması planlanıyor.

Fiyat seçenekleri: Henüz yapım aşamasında olan Makro Silivri’nin dairelerinin fiyatları tam olarak belli değildir. En küçük dairenin yaklaşık olarak 350 bin TL’den satışa sunulacağı proje kapsamında net tutarlar yakın zaman içerisinde açıklanacak.

Sosyal Tesis Seçenekleri

Makro Silivri projesinin aynı zamanda bir bölümünde sosyal tesis yapılması planlanıyor. Koşu, yüzme, tenis ve basketbol sahalarının yer aldığı sosyal tesis sayesinde bireyler keyifli vakit geçirebilirler.

  • Sosyal tesis içerisinde aynı zamanda yürüyüş parkurları ve açık oturma alanları da bulunacak.
  • Bu sayede bireyler proje kapsamında ev sahibi olurken aynı zamanda keyifli vakit geçirme imkanı da bulabilecekler.
  • Daireler, fiyatlar ve binaların genel özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, Makro inşaat satış ofislerinden yardım alabilirler.

Farklı ve dikkat çekici konut projeleri tasarlayan Makro inşaat, Silivri yaşam merkezi sayesinde bireylerin güzel zaman geçirebilecekleri bir mekana sahip olmalarını hedefliyor. Geniş bir alana kurulduğu için Makro Silivri, bireylerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceklere tesislere sahip olarak tasarlanmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir