Batı Star Tower


Merkezi lokasyonundan kaynaklı olarak Batı Star Tower konutlarının bir hayli ilgi gördüğünü söylemek gerek. Afik Group kapsamında inşasına yer verilen projenin Ankara merkezli olduğunu göreceksiniz. Yenimahalle / Batıkent sınırları içerisinde bulunan projenin 10.265 m2’lik arsa üzerine inşa edilmesi söz konusudur. Bunun yanı sıra 3 tarafının yollarla kaplı olmasından kaynaklı ulaşım sorunlarının yaşanması mümkün değildir.

Batı Star Tower Daireleri Hakkında

Batı Star Tower projesine yönelik merkezi bir lokasyona yer verilmesi söz konusudur. Konumu gereğince dikkatleri üzerinde toplayan projenin konutlarına da göz atmak gereklidir. Sadece konutlara değil ticari anlamda da tasarlanan yapılara yer verilir. Sonuç olarak karşınıza çıkacak olan proje özellikleri;

  • 2 tane bodrum katlı olacak şekilde proje yapılarına yer verilir.
  • 25 katlı olan yapıda toplam 8 tane dairenin inşa edildiğini söylemek gerekiyor.
  • Konutların yanı sıra 5 adet alışveriş mağazasına da ev sahipliği yapılması söz konusudur.
  • Daire tiplerine yönelik m2 aralıklarının 175 olarak sunulması esas alınır.

Merkezi sistem kapsamında projede yer alan konutlara yer veriliyor. Ortalama olarak 400 bin ile 450 bin TL aralığında da fiyatlarının sunulması söz konusudur. Hepsi tek tip olan dairelerin 4+1 olduklarını da göreceksiniz.

Batı Star Tower Alan Özellikleri

Şöyle ki alışveriş merkezlerinden kaynaklı Batı Star Tower projesinde alan özelliklerine göz atmak önemlidir. Özel park alanlarından marketlere kadar tüm detayların düşünülmesi hedef alınır. Çağdaş yaşam olanaklarına ev sahipliği yapan projenin deprem yönetmeliklerine uygun olduğunu da söylemek gerek. Bodrum katından yana inşasına yer verilmesi de temelinde sağlam olduğunun göstergesidir. Bunların dışında binanın 24 saat güvenlik servisleri aktif durumdadır. Özel çevre aydınlatmalarından çocuk oyun bahçelerine kadar tüm detaylar da düşünülmüştür. Çocuklara özel olarak tasarlanan sosyal olanları da ilgi görmesinde etkilidir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir