Anda Park Sultanbeyli


İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Anda Park Sultanbeyli projesi, daire ve dükkan tiplerindeki proje yapısıyla oluşturulmuştur. Projenin yapımcısı olan İYS Yapı, 2020 yılının sonundaki teslim tarihiyle birlikte satış imkanı tanıyor. Projenin adresi Battalgazi Mahallesi, Karadeniz Caddesi, 34935 Sultanbeyli olarak belirlenmiştir. Daireler için 2+1 ile 3+1 oda sayısı belirlenmiş ve konut fiyatları da bölgenin ortalama değerinin üzerinde oluşturulmuştur.

Anda Park Sultanbeyli Proje Özellikleri

Anda Park Sultanbeyli projesiyle, Sabiha Gökçen Havalimanına çok yakın bir bölgede konut sahibi olmak için başvurular kısa süre sonra başlayacak. 19 adet ticari alanın bulunacağı projede 140 adet dairenin de yer alacak olması, bölgenin hem konut hem dükkan ihtiyacını karşılayan bir oluşum tasarlanacağını gösteriyor. Lokasyon özellikleri ve uzun vadeli kar getirme olasılığının çok yüksek olması nedeniyle de Sultanbeyli bölgesindeki projeye ilgi yoğun durumda. 2020 sonunda teslimli proje için diğer detaylar yakın zamanda netleşecek.

Anda Park Sultanbeyli Proje Fiyatları

Anda Park projesindeki fiyatlar henüz açıklanmadı. Yeni bir proje olması nedeniyle, detayları tam olarak belli olmayan Anda Park Sultanbeyli ile uzun vadeli yatırımlar yapılması mümkün olacaktır. Firmanın telefon numarası olan 0 212 220 05 50 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilir ve satış rakamlarıyla ilgili detaylara ulaşabilirsiniz. 2020 yılının Aralık ayında teslim edilecek olan projede çalışmalar da hızlı bir şekilde devam ediyor.

140 dairenin bulunması sağlanacak olan proje için satış değerlerinin ortalamanın üzerindeki seviyeye ulaşmasına neden olacak imkanlar belirleniyor. Sultanbeyli bölgesinde yer alan proje için satış rakamları, İYS Yapı tarafından İstanbul’da gelişmekte olan bölgeye uygun bir şekilde değerlendiriliyor. Konut tipleri, 2+1 ve 3+1 olan projede banka kredisine başvurularak konut atın alma işlemleri gerçekleştirilebiliyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir