Portova Ankara Emlak Projesi


1990 yılından beri başarılı projelere imza atan Aksa İnşaat’ın Keçiören Ovacık mevkiinde yürüttüğü Portova Ankara emlak projesi ile 16 katlı son derece şık konutlar tasarlanıyor. Özellikle bu civarda yaşanan gelişmelere kayıtsız kalamayan firmanın siz değerli müşterilerine sunduğu imkanlar göz ardı edilemeyecek kadar fazla. Genel olarak Ankara ve çevre mevkilerin gelişme hızına bakacak olursak daha tasarı aşamasında satışa sunulan ve anında tükenen konutlardan bir tanesine de siz sahip olabilirsiniz.

Yapımı Devam Eden Portova Ankara Emlak Projesi’nin Detayları

8.656 metrekarelik bir alanda inşası devam eden Portova Ankara Emlak Projesi toplamda 92 adet konuttan oluşuyor. Her konutun planlanması 4+1 üzerinden yapıldı ve hepsi net olarak 165 metrekareden oluşuyor. 2 bloklu olarak tasarlanan ve her blokta toplan 46’şar dairenin yer alacağı projenin teslim tarihi olarak Aralık 2019 belirlendi. Detaylı olarak sunulan hizmetlere bakılacak olursak;

  • Kapalı otopark
  • Güvenlik + kameralı güvenlik sistemi
  • Açık yüzme havuzu
  • Çocuklar için farklı oyun alanları
  • Fitness salonu
  • Konutlar için çamaşır odası
  • Akıllı ev sistemi

Portova Ankara Emlak Projesi’nde Hızlı Tükenen Konutlar

Ankara’nın gelişmekte olan bölgelerinden biri kabul edilen Keçiören’de konumlanan bu emlak projesinde tasarlanan konutların neredeyse yarısı daha şimdiden alıcılarını buldu. Bu kadar hızlı bir tükenme yaşanmasında elbette çevrenin kısa sürede farklı bir hayat profili çizecek olmasının da etkisi oldukça büyük. Yapılan ve yapılmaya devam eden imar çalışmaları nedeniyle çok kısa bir zaman diliminde bambaşka bir yaşam alanına dönüşebilecek olan Ovacık mevkii hem yaşamak isteyen hem iş hayatını bu alana taşımak isteyen hem de yatırım yapmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Uygun ödeme seçenekleri ve farklı indirim politikaları ile anında konut sahibi olanların arasında girmek için biran önce hareket etmelisiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir