Flores Topkapı İstanbul Emlak Projesi


Flores Topkapı İstanbul emlak projesi Mist İnşaat ve Saraylı Grup ortak girişimi olarak karşınıza çıkıyor. Toplam inşaat alanının 5 bin metrekare olduğunu görebiliyorsunuz. Bloğun şekli “L” olarak karşınıza çıkıyor. 156 adet daire ve 11 ticari üniteden oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz.

Flores Topkapı Fiyat Listesi

Bu emlak projesinden konut satın almak istiyorsanız fiyatlar metrekareye göre değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda hangi katta ve cephede olduğu da yine fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alıyor.

  • 1+1 daireler 450.000-485.000 TL arasında,
  • 2+1 daireler 605.000-913.000 TL arasında,
  • 3+1 daireler ise 1.328.000 TL değerindedir.

Flores Topkapı İstanbul emlak projesi içerisinden bir konut almak istiyorsanız peşin fiyatına %20 oranında indirim sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda %30 oranında peşinat vererek 48 ay sıfır faizle vade seçenekleri de sunuluyor.

Flores Topkapı İstanbul Özellikleri

Daha kaliteli bir hayat yaşamak istiyorsanız konutu en iyi şekilde seçmeniz gerekiyor. Toplu taşımaya yakın olması çok önemlidir. Aynı zamanda İstanbul gibi bir yerde metro çok önemli bir detaydır. Konut projesi de metroya yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda 2 adet kapalı yüzme havuzu, ekolojik bahçe seçenekleri ile kaliteli bir yaşam sizleri bekliyor. Flores Topkapı İstanbul emlak projesi müzik odaları, oyun odaları ve spor salonları da hayatı yaşamaya değer kılıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir